7 C
Kyiv
Неділя, 5 Квітня, 2020

Робота в Польщі

• нові вакансії щодня •

ОБЕРИ ПОТРІБНУ ПОСЛУГУ

• всі види послуг для працевлаштування в Польщі •

ОФІЦІЙНА ВАКАНСІЯ

☉ Термін виконання: 1-10 днів

АНКЕТА+СТРАХОВКА

☉ Термін виконання: 1-3 дні

ПЕРЕТИН КОРДОНУ

☉ Термін виконання: 1 день

РІЧНА ВІЗА+страховка

☉ Термін виконання: 1-3 міс.

ПІВРІЧНА ВІЗА+страховка

☉ Термін виконання: 3-4 тижні

СЕЗОННА ВІЗА+страховка

☉ Термін виконання: 1-2 міс.

ЗАПРОШЕННЯ (РІЧНЕ)

☉ Термін виконання: 1-3 міс.

ЗАПРОШЕННЯ (ПІВРІЧНЕ)

☉ Термін виконання: 3-4 тижні

ЗАПРОШЕННЯ (СЕЗОННЕ)

☉ Термін виконання: 1-1,5 міс.

– Акційна пропозиція –

ПІВРІЧНА ВІЗА + СТРАХОВКА + РОБОТА

лише 2800 грн

☉ Термін виконання: 3-4 тижні.
Акція завершена.

ОБИРАЙ ВАКАНСІЮ ЗАРАЗ

РОБОТА В ПОЛЬЩІ: ЧОМУ ЦЕ ДОБРЕ ДЛЯ УКРАЇНЦІВ

Польща залишається основним роботодавцем для наших заробітчан. Це зручний спосіб заробітків для українців з будь-якої області. Країна, зрозуміла для працевлаштування і життя. Держава успішно розвивається, і польські роботодавці активно беруть на роботу наших громадян. Важливий момент – офіційне працевлаштування для українців. Більше мільйона українських громадян знаходять роботу в Польщі. Хтось на місяць-два, а щораз більше – на постійній основі. Це різні регіони, багато сфер і спеціальностей, більші чи менші зарплати.

І головне – оплата праці. Зарплати заробітчан не відстають від польських, і ще довго будуть перевищувати ті, які вдається заробити в Україні. Ми «рятуємо» економіку Польщі від нестачі кадрів, натомість маючи змогу добре заробляти і бути близько від дому.
Польські роботодавці щороку покращують як пропозиції для роботи, так і умови для трудових мігрантів. Уже зараз кожна друга вакансія забезпечена безкоштовним поселенням у зручних умовах. До того ж, компанії вирішують питання проїзду на роботу, спецодягу і взуття, гарячих обідів на місці праці тощо.

Робота на основі договорів Umowa zlecenie i Umowa o prace – ваше право на соцпакет, відпустку, лікарняні, доплати за понаднормову працю, премії і бонуси. Влаштуватися на роботу в Польщі, враховуючи всі вимоги законодавства, допоможе GLOBUS.