5.7 C
Kyiv
Середа, Вересень 26, 2018

Робота в Ізраїлі відгуки 2017

Робота в Ізраїлі відгуки 2017

Робота в Ізраїлі цими роками приваблює наших співвітчизників, і на те є багато причин. Є причина головна – висока заробітна плата. Зараз українці на заробітках отримують, в середньому, бл. Дві тисячі чотириста доларів у місяць.

Робота в Ізраїлі для сімейних пар є в першу чергу для представників робочих спеціальностей. Нескладно працевлаштуватися також на посади, в яких не потрібно бути кваліфікованим. Високим попитом користуються вакансії покоївки, санітарки, доглядальниці, а також різноробочі на будівництві та в промисловості.

Економіка Ізраїлю гостро потребує заробітчан на робочі місця.

Сьогодні в Ізраїлі Globus пропонує:

  • Будівельники різних напрямів. Різноробочі на будівельні майданчики.
  • Офіціанти. Покоївки. Прибиральниці.
  • Патронажні сестри. Доглядальниці. Санітари.
  • Техніки. Механіки. Зварювальники. Слюсарі.
  • Перукарі. Садівники.

Середня мінімальна зарплата офіційно в Ізраїлі складає дві тисячі чотириста доларів. Стільки отримують садівники та прибиральниці. Менша оплата у працівників супермаркетів, залежно від позмінної праці.

 

Спеціалісти у будівній галузі можуть розраховувати на 3200 дол. Міс.. Особливим попитом користуються штукатури, зварювальники, муляри, електрики,. Дефіцит представників будівельних спеціальностей став причиною угоди Ізраїлю з Україною про офіційне працевлаштування двадцяти тисяч будівельників в ізраїльському будівництві! За умовами договору наші співвітчизники зрівнюються з місцевими і отримують такі ж високі заробітні плати та соціальне забезпечення.

Незважаючи на це, отримати роботу самостійно дуже складно. Ви витратите свої ресурси і не матимете жодних гарантій. Значно надійніше і простіше скористатися послугами компанії по працевлаштуванню GLOBUS. Профільні менеджери допоможуть знайти роботу Вашої мрії і юридично правильно оформити всі пов’язанні з цим документи, що дозволить суттєво зекономити час та зусилля. Візовий центр «GLOBUS» якісно виконає всі пункти до Вашого успішного працевлаштування в Ізраїлі.

Ми працюємо вже більш як 14 років та маємо достатньо відгуків на блогах і форумах від наших клієнтів. ВЦ “Глобус” компанія, якій можна довіряти!