5.7 C
Kyiv
Середа, Вересень 26, 2018

Робота в Ізраїлі вакансії

Робота в Ізраїлі вакансії

Робота в Ізраїлі цими роками приваблює українських заробітчан, і на те є багато причин. Причина є головна – достойна заробітна плата. Зараз українці на заробітках отримують, в середньому, близько 2400 дол./міс.

Робота в Ізраїлі для чоловіків є в першу чергу для представниківробочихспеціальностей. Доволі легко працевлаштуватися також на посади, які передбачають некваліфіковану працю. Високим попитом користуються вакансії покоївки, доглядальниці, санітарки, а також різноробочі в промисловості та на будівництві.

Економіка Ізраїлю гостро потребує заробітчан на постійну роботу.

Сьогодні в Ізраїлі ВЦ Globus надає:

  • Будівельники різних напрямів. Різноробочі на будівельні майданчики.
  • Прибиральниці. Покоївки. Офіціанти.
  • Доглядальниці. Патронажні сестри. Санітари.
  • Техніки. Зварювальники. Слюсарі. Механіки.
  • Перукарі. Садівники.

Середня мінімальна заробітна плата офіційно в Ізраїлі складає дві тисячі чотириста доларів. Стільки отримують прибиральниці та садівники. Менша оплата у працівників супермаркетів, залежно від позмінної праці.

 

Спеціалісти у сфері будівництва можуть розраховувати на суму близько трьох тисяч доларів. Особливим попитом користуються штукатури, зварювальники, муляри, електрики,. Дефіцит представників робочих спеціальностей став причиною угоди Ізраїлю з Україною про офіційне працевлаштування двадцяти тисяч будівельників в ізраїльському будівництві! За умовами договору українські спеціалісти зрівнюються з місцевими і отримують зарплати їхнього рівня та соц. Пакет.

Незважаючи на це, отримати роботу самостійно дуже складно. Ви витратите достатньо зусиль і не матимете жодних гарантій. Значно простіше і надійніше скористатися послугами компанії по працевлаштуванню GLOBUS. Спеціалісти допоможуть знайти якісних роботодавців і юридично правильно оформити всі пов’язанні з цим документи, що дозволить суттєво зекономити зусилля та час. Візовий центр «GLOBUS» досконало виконає всі умови до Вашого успішного працевлаштування в Ізраїлі.

Ми працюємо 14 років та маємо достатньо відгуків на блогах і форумах від наших клієнтів. ВЦ “Глобус” компанія, якій можна довіряти!