9.3 C
Kyiv
Понеділок, Вересень 24, 2018

Робота в Ізраїлі Україна

Робота в Ізраїлі Україна

Робота в Ізраїлі на даний момент приваблює наших співвітчизників, і на те є багато причин. Причина головна є – високо оплачувана робота. Зараз українці за кордоном отримують, в середньому, бл. 2400 доларів на місяць.

Робота в Ізраїлі для українців є в першу чергу для представників робочих спеціальностей. Нескладно працевлаштуватися також на посади, які передбачають некваліфіковану працю. Високим попитом користуються вакансії санітарки, покоївки, доглядальниці, а також різноробочі на будівництві та в промисловості.

Економіка Ізраїлю має потребу в заробітчан на постійну роботу.

Сьогодні в Ізраїлі Globus пропонує:

  • Будівельники різних напрямів. Різноробочі на будівельні майданчики.
  • Покоївки. Прибиральниці. Офіціанти.
  • Патронажні сестри. Доглядальниці. Санітари.
  • Механіки. Зварювальники. Техніки. Слюсарі.
  • Перукарі. Садівники.

Середня мінімальна офіційна заробітна плата в Ізраїлі складає 2,4 тис. Дол.. Стільки отримують прибиральниці та садівники. Менша оплата у персоналу супермаркетів, залежно від позмінної праці.

 

Спеціалісти у будівній галузі можуть розраховувати на 2800-3200 доларів у місяць. Особливим попитом користуються штукатури, муляри, зварювальники, електрики,. Дефіцит представників робочих спеціальностей став причиною угоди Ізраїлю з Україною про офіційне працевлаштування двадцяти тисяч будівельників в ізраїльському будівництві! За умовами договору будівельники з України зрівнюються з місцевими і отримують зарплати їхнього рівня та соц. Пакет.

Незважаючи на це, отримати роботу самостійно дуже складно. Ви витратите достатньо зусиль і не матимете жодних гарантій. Значно простіше і надійніше скористатися послугами нашої компанії. Наші менеджери допоможуть знайти якісних роботодавців і юридично правильно оформити всі потрібні документи, що дозволить суттєво зекономити час та зусилля. Візовий центр «GLOBUS» досконало виконає всі завдання до Вашого вдалого працевлаштування в Ізраїлі.

Ми працюємо 14 років та маємо достатньо відгуків на форумах і блогах від наших клієнтів. ВЦ “Глобус” компанія, якій можна довіряти!