5.7 C
Kyiv
Вівторок, Вересень 25, 2018

Робота в Ізраїлі Тернопіль

Робота в Ізраїлі Тернопіль

Робота в Ізраїлі на даний момент приваблює наших співвітчизників, і на те є багато причин. Головна є причина – висока заробітна плата. Зараз українці за кордоном отримують, в середньому, бл. 2400 доларів на місяць.

Робота в Ізраїлі для чоловіків є в першу чергу для представників спеціальностей робочих. Доволі легко працевлаштуватися також на посади, які не потребують кваліфікації. Високим попитом користуються вакансії покоївки, доглядальниці, санітарки, а також різноробочі в промисловості та на будівництві.

Економіка Ізраїлю гостро потребує заробітчан на робочі місця.

Сьогодні в Ізраїлі ВЦ Globus надає:

  • Різноробочі на будівельні майданчики. Будівельники різних напрямів.
  • Покоївки. Офіціанти. Прибиральниці.
  • Доглядальниці. Санітари. Патронажні сестри.
  • Механіки. Техніки. Слюсарі. Зварювальники.
  • Садівники. Перукарі.

Середня мінімальна офіційна заробітна плата в Ізраїлі складає дві тисячі чотириста доларів. Стільки отримують прибиральниці та садівники. Менша оплата у робітників супермаркетів, залежно від позмінної праці.

 

Спеціалісти у галузі будівництва можуть розраховувати на 2800-3200 доларів у місяць. Особливим попитом користуються зварювальники, електрики, штукатури, муляри,. Дефіцит представників будівельних спеціальностей став причиною угоди Ізраїлю з Україною про офіційне працевлаштування бл. 20 тис. Українських спеціалістів в ізраїльському будівництві! За умовами договору будівельники з України зрівнюються з місцевими і отримують зарплати їхнього рівня та соц. Пакет.

Незважаючи на це, відшукати хороші вакансії самостійно дуже складно. Ви витратите багато часу і не матимете жодних гарантій. Значно надійніше і простіше скористатися послугами ВЦ Globus. Профільні менеджери допоможуть знайти якісних роботодавців і юридично правильно оформити всі пов’язанні з цим документи, що дозволить суттєво зекономити час та зусилля. Візовий центр «GLOBUS» якісно виконає всі умови до Вашого успішного працевлаштування в Ізраїлі.

Ми працюємо з 2003 року та маємо достатньо відгуків на блогах і форумах від наших клієнтів. ВЦ “Глобус” компанія, якій можна довіряти!