5.7 C
Kyiv
Середа, Вересень 26, 2018

Робота в Ізраїлі Сокаль

Робота в Ізраїлі Сокаль

Робота в Ізраїлі останнім часом приваблює українських заробітчан, і на те є багато причин. Причина є головна – високо оплачувана робота. Зараз українці за кордоном отримують, в середньому, бл. Дві тисячі чотириста доларів у місяць.

Робота в Ізраїлі для чоловіків є в першу чергу для робочих представників спеціальностей. Доволі легко працевлаштуватися також на посади, які передбачають некваліфіковану працю. Високим попитом користуються вакансії санітарки, покоївки, доглядальниці, а також різноробочі на будівництві та в промисловості.

Економіка Ізраїлю має потребу в заробітчан на постійну роботу.

Сьогодні в Ізраїлі Globus пропонує:

  • Різноробочі на будівельні майданчики. Будівельники різних напрямів.
  • Прибиральниці. Покоївки. Офіціанти.
  • Патронажні сестри. Санітари. Доглядальниці.
  • Зварювальники. Механіки. Техніки. Слюсарі.
  • Перукарі. Садівники.

Середня мінімальна офіційна заробітна плата в Ізраїлі складає дві тисячі чотириста доларів. Стільки отримують садівники та прибиральниці. Менша оплата у працівників супермаркетів, залежно від позмінної праці.

 

Спеціалісти у сфері будівництва можуть розраховувати на суму близько трьох тисяч доларів. Особливим попитом користуються штукатури, електрики, муляри, зварювальники,. Дефіцит представників будівничих спеціальностей став причиною угоди Ізраїлю з Україною про офіційне працевлаштування 20 000 кваліфікованих працівників в ізраїльському будівництві! За умовами договору будівельники з України зрівнюються з місцевими і отримують високооплачувану платню та соціальне забезпечення.

Незважаючи на це, відшукати хороші вакансії самостійно дуже складно. Ви витратите багато часу і не матимете жодних гарантій. Значно надійніше і простіше скористатися послугами ВЦ Globus. Наші менеджери допоможуть знайти якісних роботодавців і юридично правильно оформити всі потрібні документи, що дозволить суттєво зекономити час та зусилля. Візовий центр «GLOBUS» якісно виконає всі пункти до Вашого успішного працевлаштування в Ізраїлі.

Ми працюємо 14 років та маємо достатньо відгуків на форумах і блогах від наших клієнтів. Візовий центр “GLOBUS” компанія, якій можна довіряти!