5 C
Kyiv
Середа, Вересень 26, 2018

Робота в Ізраїлі Рівне

Робота в Ізраїлі Рівне

Робота в Ізраїлі цими роками приваблює наших співвітчизників, і на те є багато причин. Є головна причина – достойна заробітна плата. Зараз українці на заробітках отримують, в середньому, бл. Дві тисячі чотириста доларів у місяць.

Робота в Ізраїлі для сімейних пар є в першу чергу для робочих спеціальностей представників. Не складе труднощів працевлаштуватися також на посади, в яких не потрібно бути кваліфікованим. Високим попитом користуються вакансії покоївки, санітарки, доглядальниці, а також різноробочі в промисловості та на будівництві.

Економіка Ізраїлю гостро потребує заробітчан на робочі місця.

Сьогодні в Ізраїлі популярні такі вакансії:

  • Різноробочі на будівельні майданчики. Будівельники різних напрямів.
  • Покоївки. Прибиральниці. Офіціанти.
  • Доглядальниці. Патронажні сестри. Санітари.
  • Техніки. Механіки. Слюсарі. Зварювальники.
  • Садівники. Перукарі.

Середня мінімальна зарплата офіційно в Ізраїлі складає дві тисячі чотириста доларів. Стільки отримують садівники та прибиральниці. Менша оплата у персоналу супермаркетів, залежно від позмінної праці.

 

Спеціалісти у сфері будівництва можуть розраховувати на 3200 дол. Міс.. Особливим попитом користуються штукатури, електрики, муляри, зварювальники,. Дефіцит представників будівничих спеціальностей став причиною угоди Ізраїлю з Україною про офіційне працевлаштування 20 000 кваліфікованих працівників в ізраїльському будівництві! За умовами договору українські спеціалісти зрівнюються з місцевими і отримують високооплачувану платню та соціальне забезпечення.

Незважаючи на це, отримати роботу самостійно дуже складно. Ви витратите багато часу і не матимете жодних гарантій. Значно надійніше і простіше скористатися послугами компанії по працевлаштуванню GLOBUS. Профільні менеджери допоможуть знайти роботу Вашої мрії і юридично правильно оформити всі необхідні документи, що дозволить суттєво зекономити зусилля та час. Візовий центр «GLOBUS» досконало виконає всі пункти до Вашого успішного працевлаштування в Ізраїлі.

Ми працюємо 14 років та маємо достатньо відгуків на блогах і форумах від наших клієнтів. ВЦ “Глобус” компанія, якій можна довіряти!