5.7 C
Kyiv
Середа, Вересень 26, 2018

Робота в Ізраїлі отзывы

Робота в Ізраїлі отзывы

Робота в Ізраїлі останнім часом приваблює наших співвітчизників, і на те є багато причин. Причина є головна – високо оплачувана робота. Зараз українці на заробітках отримують, в середньому, бл. Дві тисячі чотириста доларів у місяць.

Робота в Ізраїлі для сімейних пар є в першу чергу для представників спеціальностей робочих. Нескладно працевлаштуватися також на посади, які передбачають некваліфіковану працю. Високим попитом користуються вакансії санітарки, покоївки, доглядальниці, а також різноробочі в промисловості та на будівництві.

Економіка Ізраїлю гостро потребує заробітчан на постійну роботу.

Сьогодні в Ізраїлі Globus пропонує:

  • Будівельники різних напрямів. Різноробочі на будівельні майданчики.
  • Покоївки. Прибиральниці. Офіціанти.
  • Санітари. Доглядальниці. Патронажні сестри.
  • Техніки. Зварювальники. Слюсарі. Механіки.
  • Перукарі. Садівники.

Середня мінімальна заробітна плата офіційно в Ізраїлі складає 2400 доларів. Стільки отримують садівники та прибиральниці. Менша оплата у працівників супермаркетів, залежно від позмінної праці.

 

Спеціалісти у будівній галузі можуть розраховувати на суму близько трьох тисяч доларів. Особливим попитом користуються зварювальники, штукатури, електрики, муляри,. Дефіцит представників робочих спеціальностей став причиною угоди Ізраїлю з Україною про офіційне працевлаштування бл. 20 тис. Українських спеціалістів в ізраїльському будівництві! За умовами договору українські спеціалісти зрівнюються з місцевими і отримують такі ж високі заробітні плати та повне забезпечення (соціальне).

Незважаючи на це, відшукати хороші вакансії самостійно дуже складно. Ви витратите достатньо зусиль і не матимете жодних гарантій. Значно надійніше і простіше скористатися послугами ВЦ Globus. Профільні менеджери допоможуть знайти вакансію для ВАС і юридично правильно оформити всі потрібні документи, що дозволить суттєво зекономити зусилля та час. Візовий центр «GLOBUS» якісно виконає всі пункти до Вашого успішного працевлаштування в Ізраїлі.

Ми працюємо з 2003 року та маємо достатньо відгуків на блогах і форумах від наших клієнтів. ВЦ “GLOBUS” компанія, якій можна довіряти!