5.7 C
Kyiv
Середа, Вересень 26, 2018

Робота в Ізраїлі олх

Робота в Ізраїлі олх

Робота в Ізраїлі цими роками приваблює українських заробітчан, і на те є багато причин. Причина є головна – високо оплачувана робота. Зараз українці за межами країни отримують, в середньому, бл. 2400 доларів на місяць.

Робота в Ізраїлі для чоловіків є в першу чергу для представників спеціальностей робочих. Доволі легко працевлаштуватися також на посади, в яких не потрібно бути кваліфікованим. Високим попитом користуються вакансії доглядальниці, санітарки, покоївки, а також різноробочі на будівництві та в промисловості.

Економіка Ізраїлю гостро потребує заробітчан на постійну роботу.

Сьогодні в Ізраїлі ВЦ Globus надає:

  • Будівельники різних напрямів. Різноробочі на будівельні майданчики.
  • Покоївки. Прибиральниці. Офіціанти.
  • Патронажні сестри. Санітари. Доглядальниці.
  • Техніки. Слюсарі. Механіки. Зварювальники.
  • Перукарі. Садівники.

Середня мінімальна зарплата офіційно в Ізраїлі складає дві тисячі чотириста доларів. Стільки отримують садівники та прибиральниці. Менша оплата у персоналу супермаркетів, залежно від позмінної праці.

 

Спеціалісти у будівній галузі можуть розраховувати на 3200 дол. Міс.. Особливим попитом користуються муляри, зварювальники, електрики, штукатури. Дефіцит представників робочих спеціальностей став причиною угоди Ізраїлю з Україною про офіційне працевлаштування двадцяти тисяч будівельників в ізраїльському будівництві! За умовами договору українські спеціалісти зрівнюються з місцевими і отримують такі ж високі заробітні плати та соціальне забезпечення.

Незважаючи на це, отримати роботу самостійно дуже складно. Ви витратите свої ресурси і не матимете жодних гарантій. Значно надійніше і простіше скористатися послугами ВЦ Globus. Профільні менеджери допоможуть знайти вакансію для ВАС і юридично правильно оформити всі необхідні документи, що дозволить суттєво зекономити час та зусилля. Візовий центр «GLOBUS» якісно виконає всі пункти до Вашого успішного працевлаштування в Ізраїлі.

Ми працюємо 14 років та маємо достатньо відгуків на форумах і блогах від наших клієнтів. Візовий центр “GLOBUS” компанія, якій можна довіряти!