5 C
Kyiv
Середа, Вересень 26, 2018

Робота в Ізраїлі Львів

Робота в Ізраїлі Львів

Робота в Ізраїлі останнім часом приваблює українських заробітчан, і на те є багато причин. Є причина головна – висока заробітна плата. Зараз українці за межами країни отримують, в середньому, бл. Дві тисячі чотириста доларів у місяць.

Робота в Ізраїлі для українців є в першу чергу для спеціальностей робочих представників. Нескладно працевлаштуватися також на посади, які не потребують кваліфікації. Високим попитом користуються вакансії доглядальниці, покоївки, санітарки, а також різноробочі на будівництві та в промисловості.

Економіка Ізраїлю гостро потребує заробітчан на робочі місця.

Сьогодні в Ізраїлі популярні такі вакансії:

  • Будівельники різних напрямів. Різноробочі на будівельні майданчики.
  • Покоївки. Офіціанти. Прибиральниці.
  • Санітари. Доглядальниці. Патронажні сестри.
  • Слюсарі. Механіки. Техніки. Зварювальники.
  • Садівники. Перукарі.

Середня мінімальна заробітна плата офіційно в Ізраїлі складає дві тисячі чотириста доларів. Стільки отримують садівники та прибиральниці. Менша оплата у робітників супермаркетів, залежно від позмінної праці.

 

Спеціалісти у галузі будівництва можуть розраховувати на суму близько трьох тисяч доларів. Особливим попитом користуються зварювальники, електрики, муляри, штукатури. Дефіцит представників будівничих спеціальностей став причиною угоди Ізраїлю з Україною про офіційне працевлаштування 20 000 кваліфікованих працівників в ізраїльському будівництві! За умовами договору українські спеціалісти зрівнюються з місцевими і отримують високооплачувану платню та повне забезпечення (соціальне).

Незважаючи на це, знайти вакансію для себе самостійно дуже складно. Ви витратите достатньо зусиль і не матимете жодних гарантій. Значно надійніше і простіше скористатися послугами нашої компанії. Наші менеджери допоможуть знайти якісних роботодавців і юридично правильно оформити всі необхідні документи, що дозволить суттєво зекономити час та зусилля. Візовий центр «GLOBUS» досконало виконає всі пункти до Вашого вдалого працевлаштування в Ізраїлі.

Ми працюємо 14 років та маємо достатньо відгуків на блогах і форумах від наших клієнтів. ВЦ “GLOBUS” компанія, якій можна довіряти!