5 C
Kyiv
Середа, Вересень 26, 2018

Робота в Ізраїлі Львів відгуки

Робота в Ізраїлі Львів відгуки

Робота в Ізраїлі цими роками приваблює українських заробітчан, і на те є багато причин. Головна є причина – високо оплачувана робота. Зараз українці за кордоном отримують, в середньому, близько 2400 дол./міс.

Робота в Ізраїлі для українців є в першу чергу для спеціальностей робочих представників. Нескладно працевлаштуватися також на посади, які передбачають некваліфіковану працю. Високим попитом користуються вакансії покоївки, доглядальниці, санітарки, а також різноробочі в промисловості та на будівництві.

Економіка Ізраїлю гостро потребує заробітчан на постійну роботу.

Сьогодні в Ізраїлі популярні такі вакансії:

  • Будівельники різних напрямів. Різноробочі на будівельні майданчики.
  • Прибиральниці. Офіціанти. Покоївки.
  • Патронажні сестри. Доглядальниці. Санітари.
  • Зварювальники. Механіки. Техніки. Слюсарі.
  • Садівники. Перукарі.

Середня мінімальна офіційна заробітна плата в Ізраїлі складає 2,4 тис. Дол.. Стільки отримують садівники та прибиральниці. Менша оплата у робітників супермаркетів, залежно від позмінної праці.

 

Спеціалісти у сфері будівництва можуть розраховувати на суму близько трьох тисяч доларів. Особливим попитом користуються зварювальники, штукатури, електрики, муляри,. Дефіцит представників будівельних спеціальностей став причиною угоди Ізраїлю з Україною про офіційне працевлаштування 20 000 кваліфікованих працівників в ізраїльському будівництві! За умовами договору наші співвітчизники зрівнюються з місцевими і отримують такі ж високі заробітні плати та соц. Пакет.

Незважаючи на це, отримати роботу самостійно дуже складно. Ви витратите достатньо зусиль і не матимете жодних гарантій. Значно простіше і надійніше скористатися послугами компанії по працевлаштуванню GLOBUS. Спеціалісти допоможуть знайти якісних роботодавців і юридично правильно оформити всі пов’язанні з цим документи, що дозволить суттєво зекономити зусилля та час. Візовий центр «GLOBUS» досконало виконає всі завдання до Вашого вдалого працевлаштування в Ізраїлі.

Ми працюємо з 2003 року та маємо достатньо відгуків на блогах і форумах від наших клієнтів. ВЦ “Глобус” компанія, якій можна довіряти!