5.7 C
Kyiv
Середа, Вересень 26, 2018

Робота в Ізраїлі Луцьк

Робота в Ізраїлі Луцьк

Робота в Ізраїлі цими роками приваблює наших співвітчизників, і на те є багато причин. Є головна причина – високо оплачувана робота. Зараз українці за межами країни отримують, в середньому, бл. 2400 доларів на місяць.

Робота в Ізраїлі для чоловіків є в першу чергу для робочих представників спеціальностей. Не складе труднощів працевлаштуватися також на посади, які не потребують кваліфікації. Високим попитом користуються вакансії покоївки, доглядальниці, санітарки, а також різноробочі в промисловості та на будівництві.

Економіка Ізраїлю гостро потребує заробітчан на постійну роботу.

Сьогодні в Ізраїлі ВЦ Globus надає:

  • Різноробочі на будівельні майданчики. Будівельники різних напрямів.
  • Прибиральниці. Покоївки. Офіціанти.
  • Патронажні сестри. Доглядальниці. Санітари.
  • Механіки. Зварювальники. Слюсарі. Техніки.
  • Садівники. Перукарі.

Середня мінімальна заробітна плата офіційно в Ізраїлі складає 2,4 тис. Дол.. Стільки отримують садівники та прибиральниці. Менша оплата у працівників супермаркетів, залежно від позмінної праці.

 

Спеціалісти у сфері будівництва можуть розраховувати на 2800-3200 доларів у місяць. Особливим попитом користуються муляри, зварювальники, електрики, штукатури. Дефіцит представників будівничих спеціальностей став причиною угоди Ізраїлю з Україною про офіційне працевлаштування бл. 20 тис. Українських спеціалістів в ізраїльському будівництві! За умовами договору українські спеціалісти зрівнюються з місцевими і отримують зарплати їхнього рівня та повне забезпечення (соціальне).

Незважаючи на це, відшукати хороші вакансії самостійно дуже складно. Ви витратите достатньо зусиль і не матимете жодних гарантій. Значно надійніше і простіше скористатися послугами компанії по працевлаштуванню GLOBUS. Спеціалісти допоможуть знайти вакансію для ВАС і юридично правильно оформити всі необхідні документи, що дозволить суттєво зекономити зусилля та час. Візовий центр «GLOBUS» якісно виконає всі пункти до Вашого вдалого працевлаштування в Ізраїлі.

Ми працюємо з 2003 року та маємо достатньо відгуків на блогах і форумах від наших клієнтів. ВЦ “Глобус” компанія, якій можна довіряти!