5.7 C
Kyiv
Середа, Вересень 26, 2018

Робота в Ізраїлі Хмельницький

Робота в Ізраїлі Хмельницький

Робота в Ізраїлі цими роками приваблює все більше і більше українців, і на те є багато причин. Причина головна є – висока заробітна плата. Зараз українці за кордоном отримують, в середньому, бл. 2400 доларів на місяць.

Робота в Ізраїлі для сімейних пар є в першу чергу для робочих спеціальностей представників. Нескладно працевлаштуватися також на посади, які не потребують кваліфікації. Високим попитом користуються вакансії доглядальниці, санітарки, покоївки, а також різноробочі в промисловості та на будівництві.

Економіка Ізраїлю має потребу в заробітчан на робочі місця.

Сьогодні в Ізраїлі ВЦ Globus надає:

  • Різноробочі на будівельні майданчики. Будівельники різних напрямів.
  • Офіціанти. Прибиральниці. Покоївки.
  • Патронажні сестри. Доглядальниці. Санітари.
  • Техніки. Зварювальники. Механіки. Слюсарі.
  • Садівники. Перукарі.

Середня мінімальна зарплата офіційно в Ізраїлі складає 2400 доларів. Стільки отримують прибиральниці та садівники. Менша оплата у працівників супермаркетів, залежно від позмінної праці.

 

Спеціалісти у галузі будівництва можуть розраховувати на суму близько трьох тисяч доларів. Особливим попитом користуються муляри, зварювальники, електрики, штукатури. Дефіцит представників робочих спеціальностей став причиною угоди Ізраїлю з Україною про офіційне працевлаштування двадцяти тисяч будівельників в ізраїльському будівництві! За умовами договору будівельники з України зрівнюються з місцевими і отримують зарплати їхнього рівня та повне забезпечення (соціальне).

Незважаючи на це, відшукати хороші вакансії самостійно дуже складно. Ви витратите достатньо зусиль і не матимете жодних гарантій. Значно надійніше і простіше скористатися послугами компанії по працевлаштуванню GLOBUS. Профільні менеджери допоможуть знайти якісних роботодавців і юридично правильно оформити всі необхідні документи, що дозволить суттєво зекономити час та зусилля. Візовий центр «GLOBUS» досконало виконає всі умови до Вашого вдалого працевлаштування в Ізраїлі.

Ми працюємо з 2003 року та маємо достатньо відгуків на блогах і форумах від наших клієнтів. ВЦ “GLOBUS” компанія, якій можна довіряти!