5 C
Kyiv
Середа, Вересень 26, 2018

Робота в Ізраїлі форум

Робота в Ізраїлі форум

Робота в Ізраїлі цими роками приваблює наших співвітчизників, і на те є багато причин. Є головна причина – висока заробітна плата. Зараз українці за межами країни отримують, в середньому, бл. 2400 доларів на місяць.

Робота в Ізраїлі для чоловіків є в першу чергу для робочих представників спеціальностей. Не складе труднощів працевлаштуватися також на посади, в яких не потрібно бути кваліфікованим. Високим попитом користуються вакансії санітарки, доглядальниці, покоївки, а також різноробочі на будівництві та в промисловості.

Економіка Ізраїлю гостро потребує заробітчан на постійну роботу.

Сьогодні в Ізраїлі Globus пропонує:

  • Будівельники різних напрямів. Різноробочі на будівельні майданчики.
  • Покоївки. Офіціанти. Прибиральниці.
  • Патронажні сестри. Санітари. Доглядальниці.
  • Техніки. Механіки. Слюсарі. Зварювальники.
  • Перукарі. Садівники.

Середня мінімальна заробітна плата офіційно в Ізраїлі складає 2400 доларів. Стільки отримують садівники та прибиральниці. Менша оплата у робітників супермаркетів, залежно від позмінної праці.

 

Спеціалісти у будівній галузі можуть розраховувати на суму близько трьох тисяч доларів. Особливим попитом користуються електрики, штукатури, зварювальники, муляри,. Дефіцит представників будівельних спеціальностей став причиною угоди Ізраїлю з Україною про офіційне працевлаштування двадцяти тисяч будівельників в ізраїльському будівництві! За умовами договору українські спеціалісти зрівнюються з місцевими і отримують такі ж високі заробітні плати та повне забезпечення (соціальне).

Незважаючи на це, відшукати хороші вакансії самостійно дуже складно. Ви витратите достатньо зусиль і не матимете жодних гарантій. Значно надійніше і простіше скористатися послугами ВЦ Globus. Спеціалісти допоможуть знайти вакансію для ВАС і юридично правильно оформити всі необхідні документи, що дозволить суттєво зекономити зусилля та час. Візовий центр «GLOBUS» досконало виконає всі завдання до Вашого вдалого працевлаштування в Ізраїлі.

Ми працюємо вже більш як 14 років та маємо достатньо відгуків на форумах і блогах від наших клієнтів. ВЦ “GLOBUS” компанія, якій можна довіряти!