5 C
Kyiv
Середа, Вересень 26, 2018

Робота в Ізраїлі форум 2018

Робота в Ізраїлі форум 2018

Робота в Ізраїлі на даний момент приваблює все більше і більше українців, і на те є багато причин. Є головна причина – висока заробітна плата. Зараз українці за межами країни отримують, в середньому, бл. 2400 доларів на місяць.

Робота в Ізраїлі для сімейних пар є в першу чергу для представників спеціальностей робочих. Не складе труднощів працевлаштуватися також на посади, які не потребують кваліфікації. Високим попитом користуються вакансії покоївки, санітарки, доглядальниці, а також різноробочі на будівництві та в промисловості.

Економіка Ізраїлю гостро потребує заробітчан на робочі місця.

Сьогодні в Ізраїлі популярні такі вакансії:

  • Будівельники різних напрямів. Різноробочі на будівельні майданчики.
  • Покоївки. Прибиральниці. Офіціанти.
  • Доглядальниці. Патронажні сестри. Санітари.
  • Слюсарі. Зварювальники. Техніки. Механіки.
  • Садівники. Перукарі.

Середня мінімальна офіційна заробітна плата в Ізраїлі складає дві тисячі чотириста доларів. Стільки отримують прибиральниці та садівники. Менша оплата у працівників супермаркетів, залежно від позмінної праці.

 

Спеціалісти у галузі будівництва можуть розраховувати на 3200 дол. Міс.. Особливим попитом користуються електрики, муляри, зварювальники, штукатури. Дефіцит представників робочих спеціальностей став причиною угоди Ізраїлю з Україною про офіційне працевлаштування двадцяти тисяч будівельників в ізраїльському будівництві! За умовами договору наші співвітчизники зрівнюються з місцевими і отримують високооплачувану платню та соц. Пакет.

Незважаючи на це, знайти вакансію для себе самостійно дуже складно. Ви витратите свої ресурси і не матимете жодних гарантій. Значно простіше і надійніше скористатися послугами компанії по працевлаштуванню GLOBUS. Спеціалісти допоможуть знайти якісних роботодавців і юридично правильно оформити всі потрібні документи, що дозволить суттєво зекономити зусилля та час. Візовий центр «GLOBUS» досконало виконає всі завдання до Вашого вдалого працевлаштування в Ізраїлі.

Ми працюємо 14 років та маємо достатньо відгуків на форумах і блогах від наших клієнтів. ВЦ “GLOBUS” компанія, якій можна довіряти!