9.3 C
Kyiv
Вівторок, Вересень 25, 2018

Робота в Ізраїлі форум 2016

Робота в Ізраїлі форум 2016

Робота в Ізраїлі на даний момент приваблює все більше і більше українців, і на те є багато причин. Причина головна є – високо оплачувана робота. Зараз українці на заробітках отримують, в середньому, бл. 2400 доларів на місяць.

Робота в Ізраїлі для українців є в першу чергу для спеціальностей робочих представників. Доволі легко працевлаштуватися також на посади, які не потребують кваліфікації. Високим попитом користуються вакансії санітарки, покоївки, доглядальниці, а також різноробочі на будівництві та в промисловості.

Економіка Ізраїлю гостро потребує заробітчан на постійну роботу.

Сьогодні в Ізраїлі популярні такі вакансії:

  • Будівельники різних напрямів. Різноробочі на будівельні майданчики.
  • Офіціанти. Прибиральниці. Покоївки.
  • Доглядальниці. Санітари. Патронажні сестри.
  • Зварювальники. Механіки. Слюсарі. Техніки.
  • Перукарі. Садівники.

Середня мінімальна офіційна заробітна плата в Ізраїлі складає 2,4 тис. Дол.. Стільки отримують прибиральниці та садівники. Менша оплата у робітників супермаркетів, залежно від позмінної праці.

 

Спеціалісти у будівній галузі можуть розраховувати на 2800-3200 доларів у місяць. Особливим попитом користуються зварювальники, штукатури, електрики, муляри,. Дефіцит представників будівничих спеціальностей став причиною угоди Ізраїлю з Україною про офіційне працевлаштування двадцяти тисяч будівельників в ізраїльському будівництві! За умовами договору наші співвітчизники зрівнюються з місцевими і отримують високооплачувану платню та соціальне забезпечення.

Незважаючи на це, отримати роботу самостійно дуже складно. Ви витратите свої ресурси і не матимете жодних гарантій. Значно надійніше і простіше скористатися послугами нашої компанії. Профільні менеджери допоможуть знайти вакансію для ВАС і юридично правильно оформити всі пов’язанні з цим документи, що дозволить суттєво зекономити зусилля та час. Візовий центр «GLOBUS» професійно виконає всі пункти до Вашого вдалого працевлаштування в Ізраїлі.

Ми працюємо з 2003 року та маємо достатньо відгуків на форумах і блогах від наших клієнтів. ВЦ “Глобус” компанія, якій можна довіряти!