5 C
Kyiv
Середа, Вересень 26, 2018

Робота в Ізраїлі для жінок відгуки

Робота в Ізраїлі для жінок відгуки

Робота в Ізраїлі на даний момент приваблює українських заробітчан, і на те є багато причин. Головна причина є – достойна заробітна плата. Зараз українці на заробітках отримують, в середньому, бл. Дві тисячі чотириста доларів у місяць.

Робота в Ізраїлі для чоловіків є в першу чергу для спеціальностей робочих представників. Не складе труднощів працевлаштуватися також на посади, в яких не потрібно бути кваліфікованим. Високим попитом користуються вакансії доглядальниці, санітарки, покоївки, а також різноробочі в промисловості та на будівництві.

Економіка Ізраїлю має потребу в заробітчан на постійну роботу.

Сьогодні в Ізраїлі ВЦ Globus надає:

  • Різноробочі на будівельні майданчики. Будівельники різних напрямів.
  • Покоївки. Прибиральниці. Офіціанти.
  • Санітари. Патронажні сестри. Доглядальниці.
  • Механіки. Слюсарі. Зварювальники. Техніки.
  • Садівники. Перукарі.

Середня мінімальна заробітна плата офіційно в Ізраїлі складає дві тисячі чотириста доларів. Стільки отримують садівники та прибиральниці. Менша оплата у працівників супермаркетів, залежно від позмінної праці.

 

Спеціалісти у галузі будівництва можуть розраховувати на 2800-3200 доларів у місяць. Особливим попитом користуються муляри, зварювальники, електрики, штукатури. Дефіцит представників будівничих спеціальностей став причиною угоди Ізраїлю з Україною про офіційне працевлаштування бл. 20 тис. Українських спеціалістів в ізраїльському будівництві! За умовами договору українські спеціалісти зрівнюються з місцевими і отримують такі ж високі заробітні плати та повне забезпечення (соціальне).

Незважаючи на це, отримати роботу самостійно дуже складно. Ви витратите достатньо зусиль і не матимете жодних гарантій. Значно простіше і надійніше скористатися послугами компанії по працевлаштуванню GLOBUS. Спеціалісти допоможуть знайти роботу Вашої мрії і юридично правильно оформити всі необхідні документи, що дозволить суттєво зекономити час та зусилля. Візовий центр «GLOBUS» досконало виконає всі пункти до Вашого успішного працевлаштування в Ізраїлі.

Ми працюємо вже більш як 14 років та маємо достатньо відгуків на блогах і форумах від наших клієнтів. ВЦ “Глобус” компанія, якій можна довіряти!