5.7 C
Kyiv
Середа, Вересень 26, 2018

Робота в Ізраїлі для українців форум

Робота в Ізраїлі для українців форум

Робота в Ізраїлі останнім часом приваблює українських заробітчан, і на те є багато причин. Головна причина є – висока заробітна плата. Зараз українці на заробітках отримують, в середньому, бл. 2400 доларів на місяць.

Робота в Ізраїлі для сімейних пар є в першу чергу для спеціальностей робочих представників. Не складе труднощів працевлаштуватися також на посади, які не потребують кваліфікації. Високим попитом користуються вакансії доглядальниці, покоївки, санітарки, а також різноробочі в промисловості та на будівництві.

Економіка Ізраїлю має потребу в заробітчан на робочі місця.

Сьогодні в Ізраїлі ВЦ Globus надає:

  • Будівельники різних напрямів. Різноробочі на будівельні майданчики.
  • Офіціанти. Покоївки. Прибиральниці.
  • Санітари. Патронажні сестри. Доглядальниці.
  • Механіки. Зварювальники. Техніки. Слюсарі.
  • Перукарі. Садівники.

Середня мінімальна зарплата офіційно в Ізраїлі складає 2400 доларів. Стільки отримують садівники та прибиральниці. Менша оплата у працівників супермаркетів, залежно від позмінної праці.

 

Спеціалісти у сфері будівництва можуть розраховувати на 2800-3200 доларів у місяць. Особливим попитом користуються муляри, електрики, зварювальники, штукатури. Дефіцит представників будівничих спеціальностей став причиною угоди Ізраїлю з Україною про офіційне працевлаштування двадцяти тисяч будівельників в ізраїльському будівництві! За умовами договору українські спеціалісти зрівнюються з місцевими і отримують такі ж високі заробітні плати та соц. Пакет.

Незважаючи на це, відшукати хороші вакансії самостійно дуже складно. Ви витратите свої ресурси і не матимете жодних гарантій. Значно надійніше і простіше скористатися послугами компанії по працевлаштуванню GLOBUS. Профільні менеджери допоможуть знайти роботу Вашої мрії і юридично правильно оформити всі пов’язанні з цим документи, що дозволить суттєво зекономити час та зусилля. Візовий центр «GLOBUS» якісно виконає всі пункти до Вашого успішного працевлаштування в Ізраїлі.

Ми працюємо 14 років та маємо достатньо відгуків на блогах і форумах від наших клієнтів. ВЦ “Глобус” компанія, якій можна довіряти!