5.7 C
Kyiv
Вівторок, Вересень 25, 2018

Робота в Ізраїлі для українців 2018

Робота в Ізраїлі для українців 2018

Робота в Ізраїлі цими роками приваблює українських заробітчан, і на те є багато причин. Головна причина є – достойна заробітна плата. Зараз українці за межами країни отримують, в середньому, бл. Дві тисячі чотириста доларів у місяць.

Робота в Ізраїлі для українців є в першу чергу для представників спеціальностей робочих. Доволі легко працевлаштуватися також на посади, які не потребують кваліфікації. Високим попитом користуються вакансії санітарки, доглядальниці, покоївки, а також різноробочі на будівництві та в промисловості.

Економіка Ізраїлю гостро потребує заробітчан на робочі місця.

Сьогодні в Ізраїлі ВЦ Globus надає:

  • Будівельники різних напрямів. Різноробочі на будівельні майданчики.
  • Прибиральниці. Покоївки. Офіціанти.
  • Патронажні сестри. Доглядальниці. Санітари.
  • Механіки. Зварювальники. Техніки. Слюсарі.
  • Садівники. Перукарі.

Середня мінімальна офіційна заробітна плата в Ізраїлі складає 2400 доларів. Стільки отримують садівники та прибиральниці. Менша оплата у працівників супермаркетів, залежно від позмінної праці.

 

Спеціалісти у галузі будівництва можуть розраховувати на 2800-3200 доларів у місяць. Особливим попитом користуються електрики, зварювальники, муляри, штукатури. Дефіцит представників робочих спеціальностей став причиною угоди Ізраїлю з Україною про офіційне працевлаштування 20 000 кваліфікованих працівників в ізраїльському будівництві! За умовами договору будівельники з України зрівнюються з місцевими і отримують такі ж високі заробітні плати та соц. Пакет.

Незважаючи на це, відшукати хороші вакансії самостійно дуже складно. Ви витратите свої ресурси і не матимете жодних гарантій. Значно надійніше і простіше скористатися послугами ВЦ Globus. Наші менеджери допоможуть знайти вакансію для ВАС і юридично правильно оформити всі необхідні документи, що дозволить суттєво зекономити зусилля та час. Візовий центр «GLOBUS» якісно виконає всі умови до Вашого успішного працевлаштування в Ізраїлі.

Ми працюємо вже більш як 14 років та маємо достатньо відгуків на форумах і блогах від наших клієнтів. Візовий центр “GLOBUS” компанія, якій можна довіряти!