5.7 C
Kyiv
Вівторок, Вересень 25, 2018

Робота в Ізраїлі для українців 2016

Робота в Ізраїлі для українців 2016

Робота в Ізраїлі цими роками приваблює наших співвітчизників, і на те є багато причин. Причина головна є – висока заробітна плата. Зараз українці за кордоном отримують, в середньому, бл. Дві тисячі чотириста доларів у місяць.

Робота в Ізраїлі для українців є в першу чергу для спеціальностей представників робочих. Доволі легко працевлаштуватися також на посади, які передбачають некваліфіковану працю. Високим попитом користуються вакансії доглядальниці, санітарки, покоївки, а також різноробочі на будівництві та в промисловості.

Економіка Ізраїлю має потребу в заробітчан на робочі місця.

Сьогодні в Ізраїлі популярні такі вакансії:

  • Будівельники різних напрямів. Різноробочі на будівельні майданчики.
  • Офіціанти. Покоївки. Прибиральниці.
  • Доглядальниці. Патронажні сестри. Санітари.
  • Механіки. Слюсарі. Техніки. Зварювальники.
  • Перукарі. Садівники.

Середня мінімальна зарплата офіційно в Ізраїлі складає дві тисячі чотириста доларів. Стільки отримують садівники та прибиральниці. Менша оплата у робітників супермаркетів, залежно від позмінної праці.

 

Спеціалісти у будівній галузі можуть розраховувати на 3200 дол. Міс.. Особливим попитом користуються електрики, муляри, штукатури, зварювальники,. Дефіцит представників будівельних спеціальностей став причиною угоди Ізраїлю з Україною про офіційне працевлаштування двадцяти тисяч будівельників в ізраїльському будівництві! За умовами договору будівельники з України зрівнюються з місцевими і отримують зарплати їхнього рівня та повне забезпечення (соціальне).

Незважаючи на це, знайти вакансію для себе самостійно дуже складно. Ви витратите свої ресурси і не матимете жодних гарантій. Значно простіше і надійніше скористатися послугами нашої компанії. Профільні менеджери допоможуть знайти якісних роботодавців і юридично правильно оформити всі необхідні документи, що дозволить суттєво зекономити зусилля та час. Візовий центр «GLOBUS» досконало виконає всі завдання до Вашого успішного працевлаштування в Ізраїлі.

Ми працюємо 14 років та маємо достатньо відгуків на блогах і форумах від наших клієнтів. Візовий центр “GLOBUS” компанія, якій можна довіряти!