5.7 C
Kyiv
Середа, Вересень 26, 2018

Робота в Ізраїлі для туристів

Робота в Ізраїлі для туристів

Робота в Ізраїлі цими роками приваблює українських заробітчан, і на те є багато причин. Головна є причина – достойна заробітна плата. Зараз українці за кордоном отримують, в середньому, близько 2400 дол./міс.

Робота в Ізраїлі для чоловіків є в першу чергу для представників спеціальностей робочих. Нескладно працевлаштуватися також на посади, які передбачають некваліфіковану працю. Високим попитом користуються вакансії покоївки, санітарки, доглядальниці, а також різноробочі на будівництві та в промисловості.

Економіка Ізраїлю гостро потребує заробітчан на робочі місця.

Сьогодні в Ізраїлі популярні такі вакансії:

  • Різноробочі на будівельні майданчики. Будівельники різних напрямів.
  • Прибиральниці. Покоївки. Офіціанти.
  • Патронажні сестри. Доглядальниці. Санітари.
  • Слюсарі. Зварювальники. Механіки. Техніки.
  • Перукарі. Садівники.

Середня мінімальна заробітна плата офіційно в Ізраїлі складає 2400 доларів. Стільки отримують садівники та прибиральниці. Менша оплата у працівників супермаркетів, залежно від позмінної праці.

 

Спеціалісти у галузі будівництва можуть розраховувати на 2800-3200 доларів у місяць. Особливим попитом користуються зварювальники, муляри, електрики, штукатури. Дефіцит представників робочих спеціальностей став причиною угоди Ізраїлю з Україною про офіційне працевлаштування 20 000 кваліфікованих працівників в ізраїльському будівництві! За умовами договору будівельники з України зрівнюються з місцевими і отримують високооплачувану платню та соц. Пакет.

Незважаючи на це, отримати роботу самостійно дуже складно. Ви витратите свої ресурси і не матимете жодних гарантій. Значно простіше і надійніше скористатися послугами ВЦ Globus. Спеціалісти допоможуть знайти вакансію для ВАС і юридично правильно оформити всі потрібні документи, що дозволить суттєво зекономити зусилля та час. Візовий центр «GLOBUS» досконало виконає всі пункти до Вашого успішного працевлаштування в Ізраїлі.

Ми працюємо 14 років та маємо достатньо відгуків на блогах і форумах від наших клієнтів. ВЦ “GLOBUS” компанія, якій можна довіряти!