5 C
Kyiv
Середа, Вересень 26, 2018

Робота в Ізраїлі для сімейної пари

Робота в Ізраїлі для сімейних пар 2018

Робота в Ізраїлі цими роками приваблює українських заробітчан, і на те є багато причин. Головна є причина – достойна заробітна плата. Зараз українці на заробітках отримують, в середньому, близько 2400 дол./міс.

Робота в Ізраїлі для українців є в першу чергу для спеціальностей представників робочих. Не складе труднощів працевлаштуватися також на посади, які передбачають некваліфіковану працю. Високим попитом користуються вакансії санітарки, доглядальниці, покоївки, а також різноробочі на будівництві та в промисловості.

Економіка Ізраїлю має потребу в заробітчан на робочі місця.

Сьогодні в Ізраїлі Globus пропонує:

  • Будівельники різних напрямів. Різноробочі на будівельні майданчики.
  • Покоївки. Офіціанти. Прибиральниці.
  • Доглядальниці. Патронажні сестри. Санітари.
  • Слюсарі. Зварювальники. Техніки. Механіки.
  • Садівники. Перукарі.

Середня мінімальна заробітна плата офіційно в Ізраїлі складає 2400 доларів. Стільки отримують садівники та прибиральниці. Менша оплата у персоналу супермаркетів, залежно від позмінної праці.

 

Спеціалісти у будівній галузі можуть розраховувати на суму близько трьох тисяч доларів. Особливим попитом користуються штукатури, зварювальники, муляри, електрики,. Дефіцит представників робочих спеціальностей став причиною угоди Ізраїлю з Україною про офіційне працевлаштування двадцяти тисяч будівельників в ізраїльському будівництві! За умовами договору українські спеціалісти зрівнюються з місцевими і отримують такі ж високі заробітні плати та повне забезпечення (соціальне).

Незважаючи на це, отримати роботу самостійно дуже складно. Ви витратите багато часу і не матимете жодних гарантій. Значно простіше і надійніше скористатися послугами нашої компанії. Спеціалісти допоможуть знайти якісних роботодавців і юридично правильно оформити всі потрібні документи, що дозволить суттєво зекономити час та зусилля. Візовий центр «GLOBUS» досконало виконає всі завдання до Вашого успішного працевлаштування в Ізраїлі.

Ми працюємо 14 років та маємо достатньо відгуків на блогах і форумах від наших клієнтів. ВЦ “Глобус” компанія, якій можна довіряти!