5 C
Kyiv
Середа, Вересень 26, 2018

Робота в Ізраїлі для сімейних пар

Робота в Ізраїлі для сімейних пар

Робота в Ізраїлі останнім часом приваблює українських заробітчан, і на те є багато причин. Головна є причина – достойна заробітна плата. Зараз українці за кордоном отримують, в середньому, бл. Дві тисячі чотириста доларів у місяць.

Робота в Ізраїлі для українців є в першу чергу для робочих представників спеціальностей. Нескладно працевлаштуватися також на посади, які не потребують кваліфікації. Високим попитом користуються вакансії санітарки, покоївки, доглядальниці, а також різноробочі на будівництві та в промисловості.

Економіка Ізраїлю гостро потребує заробітчан на постійну роботу.

Сьогодні в Ізраїлі популярні такі вакансії:

  • Різноробочі на будівельні майданчики. Будівельники різних напрямів.
  • Прибиральниці. Покоївки. Офіціанти.
  • Доглядальниці. Санітари. Патронажні сестри.
  • Слюсарі. Зварювальники. Механіки. Техніки.
  • Садівники. Перукарі.

Середня мінімальна зарплата офіційно в Ізраїлі складає 2400 доларів. Стільки отримують садівники та прибиральниці. Менша оплата у робітників супермаркетів, залежно від позмінної праці.

 

Спеціалісти у сфері будівництва можуть розраховувати на 3200 дол. Міс.. Особливим попитом користуються зварювальники, муляри, електрики, штукатури. Дефіцит представників робочих спеціальностей став причиною угоди Ізраїлю з Україною про офіційне працевлаштування бл. 20 тис. Українських спеціалістів в ізраїльському будівництві! За умовами договору українські спеціалісти зрівнюються з місцевими і отримують такі ж високі заробітні плати та соціальне забезпечення.

Незважаючи на це, знайти вакансію для себе самостійно дуже складно. Ви витратите багато часу і не матимете жодних гарантій. Значно надійніше і простіше скористатися послугами компанії по працевлаштуванню GLOBUS. Спеціалісти допоможуть знайти вакансію для ВАС і юридично правильно оформити всі необхідні документи, що дозволить суттєво зекономити зусилля та час. Візовий центр «GLOBUS» досконало виконає всі пункти до Вашого вдалого працевлаштування в Ізраїлі.

Ми працюємо 14 років та маємо достатньо відгуків на блогах і форумах від наших клієнтів. Візовий центр “GLOBUS” компанія, якій можна довіряти!