5.7 C
Kyiv
Середа, Вересень 26, 2018

Робота в Ізраїлі для сімейних пар 2018

Робота в Ізраїлі для сімейних пар 2018

Робота в Ізраїлі останнім часом приваблює все більше і більше українців, і на те є багато причин. Є причина головна – висока заробітна плата. Зараз українці за кордоном отримують, в середньому, бл. Дві тисячі чотириста доларів у місяць.

Робота в Ізраїлі для чоловіків є в першу чергу для спеціальностей представників робочих. Доволі легко працевлаштуватися також на посади, які передбачають некваліфіковану працю. Високим попитом користуються вакансії санітарки, доглядальниці, покоївки, а також різноробочі в промисловості та на будівництві.

Економіка Ізраїлю має потребу в заробітчан на постійну роботу.

Сьогодні в Ізраїлі ВЦ Globus надає:

  • Будівельники різних напрямів. Різноробочі на будівельні майданчики.
  • Офіціанти. Прибиральниці. Покоївки.
  • Санітари. Патронажні сестри. Доглядальниці.
  • Слюсарі. Техніки. Механіки. Зварювальники.
  • Перукарі. Садівники.

Середня мінімальна заробітна плата офіційно в Ізраїлі складає 2400 доларів. Стільки отримують садівники та прибиральниці. Менша оплата у персоналу супермаркетів, залежно від позмінної праці.

 

Спеціалісти у сфері будівництва можуть розраховувати на 3200 дол. Міс.. Особливим попитом користуються муляри, електрики, зварювальники, штукатури. Дефіцит представників будівельних спеціальностей став причиною угоди Ізраїлю з Україною про офіційне працевлаштування двадцяти тисяч будівельників в ізраїльському будівництві! За умовами договору українські спеціалісти зрівнюються з місцевими і отримують високооплачувану платню та повне забезпечення (соціальне).

Незважаючи на це, знайти вакансію для себе самостійно дуже складно. Ви витратите багато часу і не матимете жодних гарантій. Значно простіше і надійніше скористатися послугами компанії по працевлаштуванню GLOBUS. Профільні менеджери допоможуть знайти якісних роботодавців і юридично правильно оформити всі пов’язанні з цим документи, що дозволить суттєво зекономити час та зусилля. Візовий центр «GLOBUS» якісно виконає всі пункти до Вашого вдалого працевлаштування в Ізраїлі.

Ми працюємо вже більш як 14 років та маємо достатньо відгуків на форумах і блогах від наших клієнтів. Візовий центр “GLOBUS” компанія, якій можна довіряти!