18.4 C
Kyiv
Вівторок, Травень 21, 2019

Робота в Ізраїлі для сімейних пар 2016

Робота в Ізраїлі для сімейних пар 2016

Робота в Ізраїлі останнім часом приваблює українських заробітчан, і на те є багато причин. Причина головна є – достойна заробітна плата. Зараз українці на заробітках отримують, в середньому, бл. 2400 доларів на місяць.

Робота в Ізраїлі для українців є в першу чергу для спеціальностейпредставниківробочих. Доволі легко працевлаштуватися також на посади, які не потребують кваліфікації. Високим попитом користуються вакансії покоївки, доглядальниці, санітарки, а також різноробочі в промисловості та на будівництві.

Економіка Ізраїлю має потребу в заробітчан на робочі місця.

Сьогодні в Ізраїлі Globus пропонує:

  • Будівельники різних напрямів. Різноробочі на будівельні майданчики.
  • Офіціанти. Покоївки. Прибиральниці.
  • Санітари. Доглядальниці. Патронажні сестри.
  • Техніки. Зварювальники. Механіки. Слюсарі.
  • Перукарі. Садівники.

Середня мінімальна офіційна заробітна плата в Ізраїлі складає 2,4 тис. Дол.. Стільки отримують садівники та прибиральниці. Менша оплата у персоналу супермаркетів, залежно від позмінної праці.

 

Спеціалісти у будівній галузі можуть розраховувати на 2800-3200 доларів у місяць. Особливим попитом користуються зварювальники, муляри, штукатури, електрики,. Дефіцит представників робочих спеціальностей став причиною угоди Ізраїлю з Україною про офіційне працевлаштування двадцяти тисяч будівельників в ізраїльському будівництві! За умовами договору українські спеціалісти зрівнюються з місцевими і отримують високооплачувану платню та соц. Пакет.

Незважаючи на це, знайти вакансію для себе самостійно дуже складно. Ви витратите свої ресурси і не матимете жодних гарантій. Значно надійніше і простіше скористатися послугами компанії по працевлаштуванню GLOBUS. Профільні менеджери допоможуть знайти роботу Вашої мрії і юридично правильно оформити всі потрібні документи, що дозволить суттєво зекономити зусилля та час. Візовий центр «GLOBUS» якісно виконає всі завдання до Вашого вдалого працевлаштування в Ізраїлі.

Ми працюємо 14 років та маємо достатньо відгуків на блогах і форумах від наших клієнтів. ВЦ “GLOBUS” компанія, якій можна довіряти!