5.7 C
Kyiv
Середа, Вересень 26, 2018

Робота в Ізраїлі Чернівці

Робота в Ізраїлі Чернівці

Робота в Ізраїлі цими роками приваблює українських заробітчан, і на те є багато причин. Головна причина є – високо оплачувана робота. Зараз українці на заробітках отримують, в середньому, близько 2400 дол./міс.

Робота в Ізраїлі для чоловіків є в першу чергу для представників спеціальностей робочих. Доволі легко працевлаштуватися також на посади, в яких не потрібно бути кваліфікованим. Високим попитом користуються вакансії покоївки, доглядальниці, санітарки, а також різноробочі в промисловості та на будівництві.

Економіка Ізраїлю гостро потребує заробітчан на постійну роботу.

Сьогодні в Ізраїлі популярні такі вакансії:

  • Різноробочі на будівельні майданчики. Будівельники різних напрямів.
  • Офіціанти. Прибиральниці. Покоївки.
  • Патронажні сестри. Санітари. Доглядальниці.
  • Слюсарі. Механіки. Зварювальники. Техніки.
  • Садівники. Перукарі.

Середня мінімальна заробітна плата офіційно в Ізраїлі складає дві тисячі чотириста доларів. Стільки отримують садівники та прибиральниці. Менша оплата у персоналу супермаркетів, залежно від позмінної праці.

 

Спеціалісти у будівній галузі можуть розраховувати на 3200 дол. Міс.. Особливим попитом користуються штукатури, зварювальники, муляри, електрики,. Дефіцит представників будівельних спеціальностей став причиною угоди Ізраїлю з Україною про офіційне працевлаштування бл. 20 тис. Українських спеціалістів в ізраїльському будівництві! За умовами договору наші співвітчизники зрівнюються з місцевими і отримують високооплачувану платню та соціальне забезпечення.

Незважаючи на це, отримати роботу самостійно дуже складно. Ви витратите багато часу і не матимете жодних гарантій. Значно простіше і надійніше скористатися послугами нашої компанії. Профільні менеджери допоможуть знайти роботу Вашої мрії і юридично правильно оформити всі потрібні документи, що дозволить суттєво зекономити зусилля та час. Візовий центр «GLOBUS» професійно виконає всі пункти до Вашого успішного працевлаштування в Ізраїлі.

Ми працюємо 14 років та маємо достатньо відгуків на форумах і блогах від наших клієнтів. Візовий центр “GLOBUS” компанія, якій можна довіряти!