5.7 C
Kyiv
Середа, Вересень 26, 2018

Робота в Ізраїлі будівництво

Робота в Ізраїлі будівництво

Робота в Ізраїлі на даний момент приваблює все більше і більше українців, і на те є багато причин. Головна Причина є – висока заробітна плата. Зараз українці на заробітках отримують, в середньому, близько 2400 дол./міс.

Робота в Ізраїлі для сімейних пар є в першу чергу для представників робочих спеціальностей. Нескладно працевлаштуватися також на посади, які передбачають некваліфіковану працю. Високим попитом користуються вакансії покоївки, доглядальниці, санітарки, а також різноробочі на будівництві та в промисловості.

Економіка Ізраїлю гостро потребує заробітчан на робочі місця.

Сьогодні в Ізраїлі популярні такі вакансії:

  • Різноробочі на будівельні майданчики. Будівельники різних напрямів.
  • Офіціанти. Покоївки. Прибиральниці.
  • Патронажні сестри. Санітари. Доглядальниці.
  • Слюсарі. Техніки. Механіки. Зварювальники.
  • Садівники. Перукарі.

Середня мінімальна зарплата офіційно в Ізраїлі складає дві тисячі чотириста доларів. Стільки отримують прибиральниці та садівники. Менша оплата у робітників супермаркетів, залежно від позмінної праці.

 

Спеціалісти у галузі будівництва можуть розраховувати на суму близько трьох тисяч доларів. Особливим попитом користуються штукатури, муляри, електрики, зварювальники,. Дефіцит представників робочих спеціальностей став причиною угоди Ізраїлю з Україною про офіційне працевлаштування двадцяти тисяч будівельників в ізраїльському будівництві! За умовами договору будівельники з України зрівнюються з місцевими і отримують зарплати їхнього рівня та соц. Пакет.

Незважаючи на це, відшукати хороші вакансії самостійно дуже складно. Ви витратите свої ресурси і не матимете жодних гарантій. Значно простіше і надійніше скористатися послугами нашої компанії. Профільні менеджери допоможуть знайти якісних роботодавців і юридично правильно оформити всі необхідні документи, що дозволить суттєво зекономити час та зусилля. Візовий центр «GLOBUS» досконало виконає всі завдання до Вашого успішного працевлаштування в Ізраїлі.

Ми працюємо вже більш як 14 років та маємо достатньо відгуків на форумах і блогах від наших клієнтів. ВЦ “Глобус” компанія, якій можна довіряти!