5.7 C
Kyiv
Середа, Вересень 26, 2018

Робота в Ізраїлі без посередників

Робота в Ізраїлі без посередників

Робота в Ізраїлі останнім часом приваблює наших співвітчизників, і на те є багато причин. Головна причина – високо оплачувана робота. Зараз українці на заробітках отримують, в середньому, бл. 2400 доларів на місяць.

Робота в Ізраїлі для чоловіків є в першу чергу для спеціальностей робочих представників. Нескладно працевлаштуватися також на посади, які передбачають некваліфіковану працю.

Високим попитом користуються вакансії санітарки, доглядальниці, покоївки, а також різноробочі в промисловості та на будівництві. Економіка Ізраїлю гостро потребує заробітчан на постійну роботу.

Сьогодні в Ізраїлі Globus пропонує:

• Різноробочі на будівельні майданчики. Будівельники різних напрямів.

• Покоївки. Прибиральниці. Офіціанти.

• Санітари. Патронажні сестри. Доглядальниці.

• Зварювальники. Механіки. Слюсарі. Техніки.

• Садівники. Перукарі.

Середня мінімальна зарплата офіційно в Ізраїлі складає 2400 доларів. Стільки отримують садівники та прибиральниці. Менша оплата у персоналу супермаркетів, залежно від позмінної праці.

Спеціалісти у будівній галузі можуть розраховувати на суму близько трьох тисяч доларів. Особливим попитом користуються муляри, електрики, штукатури, зварювальники. Дефіцит представників робочих спеціальностей став причиною угоди Ізраїлю з Україною про офіційне працевлаштування 20 000 кваліфікованих працівників в ізраїльському будівництві! За умовами договору будівельники з України зрівнюються з місцевими і отримують високооплачувану платню та соціальне забезпечення.

Незважаючи на це, отримати роботу самостійно дуже складно. Ви витратите багато часу і не матимете жодних гарантій. Значно надійніше і простіше скористатися послугами ВЦ Globus. Профільні менеджери допоможуть знайти вакансію для ВАС і юридично правильно оформити всі потрібні документи, що дозволить суттєво зекономити зусилля та час. Візовий центр «GLOBUS» якісно виконає всі завдання до Вашого успішного працевлаштування в Ізраїлі.

Ми працюємо 14 років та маємо достатньо відгуків на блогах і форумах від наших клієнтів. Візовий центр “GLOBUS” компанія, якій можна довіряти!