5.7 C
Kyiv
Середа, Вересень 26, 2018

Робота в Ізраїлі без передоплати

Робота в Ізраїлі без передоплати

Робота в Ізраїлі останнім часом приваблює все більше і більше українців, і на те є багато причин. ГоловнаєПричина – висока заробітна плата. Зараз українці за межами країни отримують, в середньому, бл. 2400 доларів на місяць.

Робота в Ізраїлі для українців є в першу чергу для представниківспеціальностейробочих. Не складе труднощів працевлаштуватися також на посади, які не потребують кваліфікації.

Високим попитом користуються вакансії покоївки, доглядальниці, санітарки, а також різноробочі в промисловості та на будівництві. Економіка Ізраїлю має потребу в заробітчан на постійну роботу.

Сьогодні в Ізраїлі ВЦ Globus надає:

• Різноробочі на будівельні майданчики. Будівельники різних напрямів.

• Офіціанти. Покоївки. Прибиральниці.

• Доглядальниці. Санітари. Патронажні сестри.

• Слюсарі. Техніки. Зварювальники. Механіки.

• Садівники. Перукарі.

Середня мінімальна заробітна плата офіційно в Ізраїлі складає дві тисячі чотириста доларів. Стільки отримують садівники та прибиральниці. Менша оплата у персоналу супермаркетів, залежно від позмінної праці. Спеціалісти у сфері будівництва можуть розраховувати на 2800-3200 доларів у місяць. Особливим попитом користуються муляри, електрики, штукатури та зварювальники.

Дефіцит представників будівельних спеціальностей став причиною угоди Ізраїлю з Україною про офіційне працевлаштування двадцяти тисяч будівельників в ізраїльському будівництві! За умовами договору українські спеціалісти зрівнюються з місцевими і отримують високооплачувану платню та соціальне забезпечення.

Незважаючи на це, отримати роботу самостійно дуже складно. Ви витратите достатньо зусиль і не матимете жодних гарантій. Значно простіше і надійніше скористатися послугами ВЦ Globus. Спеціалісти допоможуть знайти вакансію для ВАС і юридично правильно оформити всі потрібні документи, що дозволить суттєво зекономити зусилля та час. Візовий центр «GLOBUS» якісно виконає всі завдання до Вашого успішного працевлаштування в Ізраїлі.

Ми працюємо 14 років та маємо достатньо відгуків на блогах і форумах від наших клієнтів. ВЦ “GLOBUS” компанія, якій можна довіряти!