5.7 C
Kyiv
Середа, Вересень 26, 2018

Робота в Ізраїлі 2018

Робота в Ізраїлі 2018

Робота в Ізраїлі останнім часом приваблює українських заробітчан, і на те є багато причин. ГоловнаєПричина – високо оплачувана робота. Зараз українці за межами країни отримують, в середньому, бл. 2400 доларів на місяць.

Робота в Ізраїлі для чоловіків є в першу чергу для представників спеціальностей робочих. Доволі легко працевлаштуватися також на посади, в яких не потрібно бути кваліфікованим. Високим попитом користуються вакансії покоївки, доглядальниці, санітарки, а також різноробочі на будівництві та в промисловості.

Економіка Ізраїлю гостро потребує заробітчан на постійну роботу. Сьогодні в Ізраїлі популярні такі вакансії:

• Різноробочі на будівельні майданчики. Будівельники різних напрямів.

• Офіціанти. Покоївки. Прибиральниці.

• Доглядальниці. Патронажні сестри. Санітари.

• Техніки. Зварювальники. Механіки. Слюсарі.

• Перукарі. Садівники.

Середня мінімальна заробітна плата офіційно в Ізраїлі складає дві тисячі чотириста доларів. Стільки отримують прибиральниці та садівники. Менша оплата у працівників супермаркетів, залежно від позмінної праці.

Спеціалісти у сфері будівництва можуть розраховувати на 3200 дол. Міс.. Особливим попитом користуються муляри, електрики, зварювальники, штукатури. Дефіцит представників будівничих спеціальностей став причиною угоди Ізраїлю з Україною про офіційне працевлаштування 20 000 кваліфікованих працівників в ізраїльському будівництві! За умовами договору будівельники з України зрівнюються з місцевими і отримують такі ж високі заробітні плати та соц. пакет.

Незважаючи на це, знайти вакансію для себе самостійно дуже складно. Ви витратите достатньо зусиль і не матимете жодних гарантій. Значно простіше і надійніше скористатися послугами ВЦ Globus. Профільні менеджери допоможуть знайти якісних роботодавців і юридично правильно оформити всі пов’язанні з цим документи, що дозволить суттєво зекономити час та зусилля. Візовий центр «GLOBUS» професійно виконає всі умови до Вашого успішного працевлаштування в Ізраїлі.

Ми працюємо вже більш як 14 років та маємо достатньо відгуків на блогах і форумах від наших клієнтів. Візовий центр “GLOBUS” компанія, якій можна довіряти!