5 C
Kyiv
Середа, Вересень 26, 2018

Робота в Ізраїлі 2017

Робота в Ізраїлі 2017

Робота в Ізраїлі останнім часом приваблює наших співвітчизників, і на те є багато причин. ГоловнаПричинає – високо оплачувана робота. Зараз українці на заробітках отримують, в середньому, бл. 2400 доларів на місяць.

Робота в Ізраїлі для сімейних пар є в першу чергу для робочих представників спеціальностей. Нескладно працевлаштуватися також на посади, які передбачають некваліфіковану працю. Високим попитом користуються вакансії санітарки, покоївки, доглядальниці, а також різноробочі на будівництві та в промисловості.

Економіка Ізраїлю має потребу в заробітчан на робочі місця. Сьогодні в Ізраїлі Globus пропонує:

• Різноробочі на будівельні майданчики. Будівельники різних напрямів.

• Покоївки. Офіціанти. Прибиральниці.

• Доглядальниці. Патронажні сестри. Санітари.

• Слюсарі. Техніки. Зварювальники. Механіки.

• Перукарі. Садівники.

Середня мінімальна офіційна заробітна плата в Ізраїлі складає дві тисячі чотириста доларів. Стільки отримують прибиральниці та садівники. Менша оплата у працівників супермаркетів, залежно від позмінної праці.

Спеціалісти у галузі будівництва можуть розраховувати на 3200 дол. Міс.. Особливим попитом користуються зварювальники, штукатуриелектрики, муляри,. Дефіцит представників будівничих спеціальностей став причиною угоди Ізраїлю з Україною про офіційне працевлаштування двадцяти тисяч будівельників в ізраїльському будівництві! За умовами договору будівельники з України зрівнюються з місцевими і отримують високооплачувану платню та соц. Пакет.

Незважаючи на це, отримати роботу самостійно дуже складно. Ви витратите свої ресурси і не матимете жодних гарантій. Значно простіше і надійніше скористатися послугами нашої компанії. Спеціалісти допоможуть знайти вакансію для ВАС і юридично правильно оформити всі необхідні документи, що дозволить суттєво зекономити час та зусилля. Візовий центр «GLOBUS» досконало виконає всі пункти до Вашого вдалого працевлаштування в Ізраїлі.

Ми працюємо з 2003 року та маємо достатньо відгуків на форумах і блогах від наших клієнтів. ВЦ “Глобус” компанія, якій можна довіряти!