5.7 C
Kyiv
Середа, Вересень 26, 2018

Робота в Ізраїлі 2016

Робота в Ізраїлі 2016

Робота в Ізраїлі останнім часом приваблює все більше і більше українців, і на те є багато причин. ГоловнаПричинає – достойна заробітна плата. Зараз українці на заробітках отримують, в середньому, близько 2400 дол./міс.

Робота в Ізраїлі для сімейних пар є в першу чергу для представниківспеціальностейробочих. Нескладно працевлаштуватися також на посади, в яких не потрібно бути кваліфікованим. Високим попитом користуються вакансії санітарки, покоївки, доглядальниці, а також різноробочі на будівництві та в промисловості. Економіка Ізраїлю має потребу в заробітчан на робочі місця.

Сьогодні в Ізраїлі ВЦ Globus надає:

• Будівельники різних напрямів. Різноробочі на будівельні майданчики.

• Прибиральниці. Офіціанти. Покоївки.

• Доглядальниці. Патронажні сестри. Санітари.

• Слюсарі. Механіки. Зварювальники. Техніки.

• Перукарі. Садівники.

Середня мінімальна офіційна заробітна плата в Ізраїлі складає дві тисячі чотириста доларів. Стільки отримують садівники та прибиральниці. Менша оплата у персоналу супермаркетів, залежно від позмінної праці.

Спеціалісти у сфері будівництва можуть розраховувати на 3200 дол. Міс.. Особливим попитом користуються муляри, електрики, зварювальники, штукатури. Дефіцит представників будівничих спеціальностей став причиною угоди Ізраїлю з Україною про офіційне працевлаштування бл. 20 тис. Українських спеціалістів в ізраїльському будівництві! За умовами договору українські спеціалісти зрівнюються з місцевими і отримують зарплати їхнього рівня та соціальне забезпечення.

Незважаючи на це, відшукати хороші вакансії самостійно дуже складно. Ви витратите багато часу і не матимете жодних гарантій. Значно надійніше і простіше скористатися послугами нашої компанії. Наші менеджери допоможуть знайти роботу Ващої мрії і юридично правильно оформити всі необхідні документи, що дозволить суттєво зекономити зусилля та час. Візовий центр «GLOBUS» досконало виконає всі завдання до Вашого успішного працевлаштування в Ізраїлі.

Ми працюємо 14 років та маємо достатньо відгуків на форумах і блогах від наших клієнтів. ВЦ “GLOBUS” компанія, якій можна довіряти!