8.3 C
Kyiv
Середа, Вересень 19, 2018

Робота в Ізраїлі відгуки

Робота в Ізраїлі цими роками приваблює наших співвітчизників, і на те є багато причин. Причина головна є – високо оплачувана робота. Зараз українці за кордоном отримують, в середньому, близько 2400 дол./міс.
Робота в Ізраїлі для українців є в першу чергу для робочих представників спеціальностей. Доволі легко працевлаштуватися також на посади, які не потребують кваліфікації. Високим попитом користуються вакансії санітарки, покоївки, доглядальниці, а також різноробочі в промисловості та на будівництві.
Економіка Ізраїлю гостро потребує заробітчан на постійну роботу.
Сьогодні в Ізраїлі Globus пропонує:
• Будівельники різних напрямів. Різноробочі на будівельні майданчики.
• Прибиральниці. Покоївки. Офіціанти.
• Патронажні сестри. Санітари. Доглядальниці.
• Слюсарі. Зварювальники. Механіки. Техніки.
• Садівники. Перукарі.
Середня мінімальна зарплата офіційно в Ізраїлі складає 2,4 тис. Дол.. Стільки отримують садівники та прибиральниці. Менша оплата у працівників супермаркетів, залежно від позмінної праці.

Спеціалісти у галузі будівництва можуть розраховувати на суму близько трьох тисяч доларів. Особливим попитом користуються зварювальники, електрики, штукатури, муляри,. Дефіцит представників будівельних спеціальностей став причиною угоди Ізраїлю з Україною про офіційне працевлаштування бл. 20 тис. Українських спеціалістів в ізраїльському будівництві! За умовами договору наші співвітчизники зрівнюються з місцевими і отримують високооплачувану платню та соц. Пакет.
Незважаючи на це, отримати роботу самостійно дуже складно. Ви витратите свої ресурси і не матимете жодних гарантій. Значно простіше і надійніше скористатися послугами компанії по працевлаштуванню GLOBUS. Наші менеджери допоможуть знайти роботу Вашої мрії і юридично правильно оформити всі пов’язанні з цим документи, що дозволить суттєво зекономити зусилля та час. Візовий центр «GLOBUS» професійно виконає всі завдання до Вашого успішного працевлаштування в Ізраїлі.
Ми працюємо 14 років та маємо достатньо відгуків на форумах і блогах від наших клієнтів. ВЦ “GLOBUS” компанія, якій можна довіряти!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here