1.1 C
Kyiv
Субота, 25 Січня, 2020

Робота в Ізраїлі для українців. Відгуки

Робота в Ізраїлі для українців: відгуки

Не можете знайти гідну роботу в Україні? Замало платять? Ідеальне рішення – пошук роботи за кордоном. На сьогодні через тривалі складнощі в українській економіці, все частіше наші громадяни, люди з дійсно золотими руками, дипломом з вишу (а іноді й двома!) змушені місяцями шукати належну роботу, або вдовольнятися підробітками на кількох роботах. Чи не досить?

Багато українців намагаються знайти роботу за кордоном самостійно, однак без знання мови, законів і без зв’язків існує велика імовірність потрапити на роботу в компанію-одноденку, безвідповідального роботодавця чи просто в руки до аферистів. Тому, пошук роботи за кордоном експерти радять доручити надійній компанії, перевіреній часом і досвідом, здобутим на ринку України за багато років.

І щоб нарешті вибратися з мірок «мінімалки», повернути борги (у кого їх нема), та й зрештою просто змінити своє життя на краще, отримуючи заслужену оплату праці, кращий варіант на сьогодні – робота в Ізраїлі для українців. Відгуки, залишені нашими клієнтами, ви можете зустріти на форумах практично кожного міста.

 • “…зараз багато хто їде за кордон на роботу, так як оплата праці там значно краща та і умови на багато відрізняються. В мене тітка поїхала в Ізраїль (globus-visa.com/israel/), там заробітня плата дуже достойна (до 2000 тис. доларів), якщо вдома нічого не тримає, то, дійсно, можна поїхати заробити кошти…”(Vallery, Боярка)

 • Я бы, конечно, советовал Израиль, там можно заработать на много больше, к примеру, минималка в Израиле это 1230 долларов, то в той же Польше около 450 долларов. В Израиле работы ооочень много, есть выбор, строителей вообще хватают за полы. Если что globus-visa, можете проконсультироваться.(Зиня, моряк)

 • “А что?? Полностью соглашусь, мои друзья поехали в Израиль на заработки, в общей сложности, были там год, по приезду купили квартиру (не в Киеве, но все же) и машину, а у нас – сколько надо копить на свое жилье??? Многие всю жизнь так и живут “на съеме”… Чтобы вы понимали, з/п в Израиле в средн. 2 тыс. дол. Если кому нужно – globus-visa.com/israel/ – координаты компании, что занимается трудоустройством.”ГАнна, матуся у декреті, Київ.

Ми працюємо на ринку України більше 16 років. Наші клієнти стають нашими друзями і рекомендують нашу компанію друзям і рідним.

Відгуки про працевлаштування в Ізраїлі з GLOBUS Ви можете знайти на багатьох зовнішніх, незалежних сайтах. Ось маленька частинка з них. Можете самостійно переконатися, ми даємо посилання на ці сайти:

“…чтоб не быть обманутым и т.д. надо изначально искать надежную и проверенную фирму…”

Перейти на відгук

“…Моя тетя выехала на работу в Израиль, во всем помогли globus-visa.com /israel/ …”

Перейти на відгук

“поїхала в Ізраїль http://globus-visa.com/israel/ , там заробітня плата дуже достойна (до 2000 тис. доларів)…”

Перейти на відгук

“У меня так кумовья сделали, поехали вместе на работу в Израиль, как известно, зарплата там отличная, только выехать немного проблематично, но им помогли в http://globus-visa.com/israel/ и с выездом и с работой”

Перейти на відгук

“Моя подруга в Израиле второй месяц, очень довольная, получает за мес. столько, что у нас бы за полгода не имела. Можете проконсультироваться globus-visa.com/ru/israel/, если заинтересует…”

Перейти на відгук

Щоразу особливо приємно знаходити схожі відгуки на зовсім неочікуваних форумах і сторінках, де люди рекомендують нас іншим. Тому допомога людям добре влаштуватися в Ізраїлі – наша робота.

6 простих кроків, щоб отримати роботу в Ізраїлі:

 • Заповнити заявку на нашому сайті globus-visa.com/Israel/;
 • Отримати детальну консультацію під час зустрічі з менеджером, складання персонального алгоритму;
 • Ми бронюємо параметри виїзду, готуємо пакет документів;
 • Ви отримуєте необхідні для виїзду документи;
 • Ознайомитися з правилами працевлаштування в Ізраїлі (детальна консультація з працевлаштування в Ізраїлі);
 • Заключна консультація з питань перетину кордону та первинної адаптації в Ізраїлі.

ВЦ GLOBUS пропонує клієнтам послугу супроводу в Ізраїлі. Наш представник зустрічає вас в аеропорту, допоможе з вибором житла і поселенням, первинною адаптацією і оформленням документів. Так ви не просто заощаджуєте час і кошти на вигідніший переліт, житло і пошук роботи, а й отримуєте гарантії влаштуватися в Ізраїлі.

ВЦ GLOBUS пропонує клієнтам послугу супроводу в Ізраїлі. Наш представник зустрічає вас в аеропорту, допоможе з вибором житла і поселенням, первинною адаптацією і оформленням документів. Так ви не просто заощаджуєте час і кошти на вигідніший переліт, житло і пошук роботи, а й отримуєте гарантії влаштуватися в Ізраїлі.

Чому для працевлаштування в Ізраїлі слід вибрати globus-visa.com

 • Компанія має високі рейтинги
 • Працюємо в Україні з 2003 року
 • Багато позитивних відгуків і рекомендацій від клієнтів
 • Надійність, підтверджена програмами
 • Наша команда – експерти з багаторічним досвідом
 • Завжди кваліфікована допомога, навіть в особливих випадках
 • Безумовна конфіденційність
 • Наші клієнти – наші друзі. Їх історії успіху – наш успіх!

Хочете знайти офіційну роботу в Ізраїлі за професією? Телефонуйте, наші експерти надають повну консультацію стосовно вакансій в Ізраїлі, зарплати для українців, вичерпні відповіді стосовно етапів працевлаштування і адаптації в Ізраїлі.

Поки ви думаєте, хтось вже отримує хороші вакансії і зарплату від 2000$/міс. Не зволікайте, зверніться в GLOBUS