5.7 C
Kyiv
Середа, Вересень 26, 2018

Робота по контракту в Ізраїлі

Робота по контракту в Ізраїлі

Робота в Ізраїлі на даний момент приваблює українських заробітчан, і на те є багато причин. Є головна причина – високо оплачувана робота. Зараз українці на заробітках отримують, в середньому, близько 2400 дол./міс.

Робота в Ізраїлі для чоловіків є в першу чергу для спеціальностей робочих представників. Не складе труднощів працевлаштуватися також на посади, в яких не потрібно бути кваліфікованим. Високим попитом користуються вакансії доглядальниці, санітарки, покоївки, а також різноробочі в промисловості та на будівництві.

Економіка Ізраїлю має потребу в заробітчан на робочі місця.

Сьогодні в Ізраїлі Globus пропонує:

  • Різноробочі на будівельні майданчики. Будівельники різних напрямів.
  • Офіціанти. Прибиральниці. Покоївки.
  • Доглядальниці. Санітари. Патронажні сестри.
  • Зварювальники. Механіки. Техніки. Слюсарі.
  • Садівники. Перукарі.

Середня мінімальна зарплата офіційно в Ізраїлі складає дві тисячі чотириста доларів. Стільки отримують прибиральниці та садівники. Менша оплата у персоналу супермаркетів, залежно від позмінної праці.

 

Спеціалісти у будівній галузі можуть розраховувати на 3200 дол. Міс.. Особливим попитом користуються штукатури, муляри, електрики, зварювальники,. Дефіцит представників робочих спеціальностей став причиною угоди Ізраїлю з Україною про офіційне працевлаштування 20 000 кваліфікованих працівників в ізраїльському будівництві! За умовами договору наші співвітчизники зрівнюються з місцевими і отримують зарплати їхнього рівня та соц. Пакет.

Незважаючи на це, знайти вакансію для себе самостійно дуже складно. Ви витратите багато часу і не матимете жодних гарантій. Значно надійніше і простіше скористатися послугами нашої компанії. Профільні менеджери допоможуть знайти вакансію для ВАС і юридично правильно оформити всі необхідні документи, що дозволить суттєво зекономити зусилля та час. Візовий центр «GLOBUS» якісно виконає всі умови до Вашого успішного працевлаштування в Ізраїлі.

Ми працюємо 14 років та маємо достатньо відгуків на блогах і форумах від наших клієнтів. Візовий центр “GLOBUS” компанія, якій можна довіряти!