24 C
Kyiv
Середа, Вересень 19, 2018

Робота Ізраїль

Робота Ізраїль - це можливість забезпечити достойний рівень життя вже сьогодні

Робота в Ізраїлі з кожним роком приваблює все більше і більше українців і на те є багато причин. Найголовніша – висока заробітна плата. Українці на заробітках отримують що найменше 2400 доларів.
Робота в Ізраїлі для українців є в першу чергу для представників робочих спеціальностей. Нескладно працевлаштуватися також на посади, які передбачають некваліфіковану працю. Високим попитом користуються доглядальниці, санітарки, покоївки, а також різноробочі на будівництві та в промисловості.

Найпопулярніші вакансії в Ізраїлі
Економіка Ізраїлю гостро потребує заробітчан на робочі місця. Найбільше пропозицій є на такі посади:
• Доглядальниці, санітари, патронажні сестри,
• Покоївки, прибиральниці, офіціантки,
• Різноробочі на будівельні майданчики,
• Техніки, механіки, зварювальники, слюсарі,
• Садівники та перукарі.

Мінімальна офіційна заробітна плата в Ізраїлі складає 2400 доларів. Стільки отримують прибиральниці та садівники. Спеціалісти у сфері будівництва можуть розраховувати на 2800-3200 доларів у місяць. Особливим попитом користуються електрики, муляри та штукатури. Дефіцит представників будівельних спеціальностей став причиною того, що нещодавно Ізраїль уклав угоду з Україною про офіційне працевлаштування українських спеціалістів в ізраїльському будівництві. За умовами договору українські спеціалісти зрівнюються з місцевими і отримають такі ж високі заробітні плати та соціальне забезпечення.

Відшукати хороші вакансії самостійно дуже складно. Набагато краще скористатися послугами нашої компанії. Спеціалісти допоможуть знайти якісних роботодавців і юридично правильно оформити всі потрібні документи, що дозволить суттєво зекономити час та зусилля.