8.3 C
Kyiv
Середа, Вересень 19, 2018

Робота Ізраїль форум

Робота в Ізраїлі на даний момент приваблює наших співвітчизників, і на те є багато причин. Головна є причина – високо оплачувана робота. Зараз українці на заробітках отримують, в середньому, бл. Дві тисячі чотириста доларів у місяць.
Робота в Ізраїлі для сімейних пар є в першу чергу для спеціальностей робочих представників. Не складе труднощів працевлаштуватися також на посади, в яких не потрібно бути кваліфікованим. Високим попитом користуються вакансії доглядальниці, покоївки, санітарки, а також різноробочі в промисловості та на будівництві.
Економіка Ізраїлю має потребу в заробітчан на постійну роботу.
Сьогодні в Ізраїлі Globus пропонує:
• Будівельники різних напрямів. Різноробочі на будівельні майданчики.
• Прибиральниці. Офіціанти. Покоївки.
• Санітари. Доглядальниці. Патронажні сестри.
• Механіки. Слюсарі. Техніки. Зварювальники.
• Перукарі. Садівники.
Середня мінімальна офіційна заробітна плата в Ізраїлі складає 2,4 тис. Дол.. Стільки отримують прибиральниці та садівники. Менша оплата у робітників супермаркетів, залежно від позмінної праці.

Спеціалісти у сфері будівництва можуть розраховувати на суму близько трьох тисяч доларів. Особливим попитом користуються електрики, штукатури, зварювальники, муляри,. Дефіцит представників будівничих спеціальностей став причиною угоди Ізраїлю з Україною про офіційне працевлаштування двадцяти тисяч будівельників в ізраїльському будівництві! За умовами договору наші співвітчизники зрівнюються з місцевими і отримують високооплачувану платню та повне забезпечення (соціальне).
Незважаючи на це, відшукати хороші вакансії самостійно дуже складно. Ви витратите багато часу і не матимете жодних гарантій. Значно надійніше і простіше скористатися послугами нашої компанії. Спеціалісти допоможуть знайти якісних роботодавців і юридично правильно оформити всі пов’язанні з цим документи, що дозволить суттєво зекономити час та зусилля. Візовий центр «GLOBUS» досконало виконає всі завдання до Вашого успішного працевлаштування в Ізраїлі.
Ми працюємо 14 років та маємо достатньо відгуків на форумах і блогах від наших клієнтів. ВЦ “Глобус” компанія, якій можна довіряти!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here