10.3 C
Kyiv
Неділя, Жовтень 21, 2018

Робота Ізраїль для жінок

Робота в Ізраїлі останнім часом приваблює українських заробітчан, і на те є багато причин. Є головна причина – високо оплачувана робота. Зараз українці на заробітках отримують, в середньому, близько 2400 дол./міс.
Робота в Ізраїлі для сімейних пар є в першу чергу для робочих представників спеціальностей. Нескладно працевлаштуватися також на посади, які передбачають некваліфіковану працю. Високим попитом користуються вакансії доглядальниці, покоївки, санітарки, а також різноробочі на будівництві та в промисловості.
Економіка Ізраїлю гостро потребує заробітчан на постійну роботу.
Сьогодні в Ізраїлі Globus пропонує:
• Різноробочі на будівельні майданчики. Будівельники різних напрямів.
• Покоївки. Прибиральниці. Офіціанти.
• Патронажні сестри. Доглядальниці. Санітари.
• Механіки. Техніки. Зварювальники. Слюсарі.
• Садівники. Перукарі.
Середня мінімальна офіційна заробітна плата в Ізраїлі складає 2,4 тис. Дол.. Стільки отримують садівники та прибиральниці. Менша оплата у працівників супермаркетів, залежно від позмінної праці.

Спеціалісти у будівній галузі можуть розраховувати на 2800-3200 доларів у місяць. Особливим попитом користуються зварювальники, муляри, електрики, штукатури. Дефіцит представників будівельних спеціальностей став причиною угоди Ізраїлю з Україною про офіційне працевлаштування двадцяти тисяч будівельників в ізраїльському будівництві! За умовами договору українські спеціалісти зрівнюються з місцевими і отримують високооплачувану платню та повне забезпечення (соціальне).
Незважаючи на це, відшукати хороші вакансії самостійно дуже складно. Ви витратите свої ресурси і не матимете жодних гарантій. Значно надійніше і простіше скористатися послугами нашої компанії. Спеціалісти допоможуть знайти вакансію для ВАС і юридично правильно оформити всі пов’язанні з цим документи, що дозволить суттєво зекономити зусилля та час. Візовий центр «GLOBUS» якісно виконає всі умови до Вашого успішного працевлаштування в Ізраїлі.
Ми працюємо з 2003 року та маємо достатньо відгуків на форумах і блогах від наших клієнтів. Візовий центр “GLOBUS” компанія, якій можна довіряти!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here