5.7 C
Kyiv
Середа, Вересень 26, 2018

Робота для сімейної пари в Ізраїлі

Робота для сімейної пари в Ізраїлі

Робота в Ізраїлі останнім часом приваблює все більше і більше українців, і на те є багато причин. Причина є головна – достойна заробітна плата. Зараз українці за кордоном отримують, в середньому, близько 2400 дол./міс.

Робота в Ізраїлі для сімейних пар є в першу чергу для спеціальностей представників робочих. Доволі легко працевлаштуватися також на посади, які передбачають некваліфіковану працю. Високим попитом користуються вакансії доглядальниці, покоївки, санітарки, а також різноробочі в промисловості та на будівництві.

Економіка Ізраїлю гостро потребує заробітчан на постійну роботу.

Сьогодні в Ізраїлі Globus пропонує:

  • Будівельники різних напрямів. Різноробочі на будівельні майданчики.
  • Покоївки. Прибиральниці. Офіціанти.
  • Доглядальниці. Санітари. Патронажні сестри.
  • Механіки. Техніки. Слюсарі. Зварювальники.
  • Садівники. Перукарі.

Середня мінімальна офіційна заробітна плата в Ізраїлі складає 2400 доларів. Стільки отримують прибиральниці та садівники. Менша оплата у робітників супермаркетів, залежно від позмінної праці.

 

Спеціалісти у сфері будівництва можуть розраховувати на 2800-3200 доларів у місяць. Особливим попитом користуються електрики, муляри, зварювальники, штукатури. Дефіцит представників робочих спеціальностей став причиною угоди Ізраїлю з Україною про офіційне працевлаштування бл. 20 тис. Українських спеціалістів в ізраїльському будівництві! За умовами договору наші співвітчизники зрівнюються з місцевими і отримують високооплачувану платню та соц. Пакет.

Незважаючи на це, відшукати хороші вакансії самостійно дуже складно. Ви витратите багато часу і не матимете жодних гарантій. Значно простіше і надійніше скористатися послугами нашої компанії. Профільні менеджери допоможуть знайти роботу Вашої мрії і юридично правильно оформити всі необхідні документи, що дозволить суттєво зекономити зусилля та час. Візовий центр «GLOBUS» досконало виконає всі умови до Вашого вдалого працевлаштування в Ізраїлі.

Ми працюємо вже більш як 14 років та маємо достатньо відгуків на блогах і форумах від наших клієнтів. ВЦ “GLOBUS” компанія, якій можна довіряти!