5 C
Kyiv
Середа, Вересень 26, 2018

Робота для сімейних пар в Ізраїлі

Робота для сімейних пар в Ізраїлі

Робота в Ізраїлі цими роками приваблює наших співвітчизників, і на те є багато причин. Головна є причина – високо оплачувана робота. Зараз українці за межами країни отримують, в середньому, близько 2400 дол./міс.

Робота в Ізраїлі для сімейних пар є в першу чергу для робочих представників спеціальностей. Нескладно працевлаштуватися також на посади, які не потребують кваліфікації. Високим попитом користуються вакансії доглядальниці, санітарки, покоївки, а також різноробочі на будівництві та в промисловості.

Економіка Ізраїлю гостро потребує заробітчан на постійну роботу.

Сьогодні в Ізраїлі Globus пропонує:

  • Будівельники різних напрямів. Різноробочі на будівельні майданчики.
  • Офіціанти. Прибиральниці. Покоївки.
  • Патронажні сестри. Доглядальниці. Санітари.
  • Механіки. Зварювальники. Техніки. Слюсарі.
  • Садівники. Перукарі.

Середня мінімальна зарплата офіційно в Ізраїлі складає 2,4 тис. Дол.. Стільки отримують садівники та прибиральниці. Менша оплата у робітників супермаркетів, залежно від позмінної праці.

 

Спеціалісти у сфері будівництва можуть розраховувати на суму близько трьох тисяч доларів. Особливим попитом користуються муляри, електрики, зварювальники, штукатури. Дефіцит представників будівничих спеціальностей став причиною угоди Ізраїлю з Україною про офіційне працевлаштування бл. 20 тис. Українських спеціалістів в ізраїльському будівництві! За умовами договору українські спеціалісти зрівнюються з місцевими і отримують зарплати їхнього рівня та соціальне забезпечення.

Незважаючи на це, знайти вакансію для себе самостійно дуже складно. Ви витратите достатньо зусиль і не матимете жодних гарантій. Значно простіше і надійніше скористатися послугами ВЦ Globus. Профільні менеджери допоможуть знайти якісних роботодавців і юридично правильно оформити всі необхідні документи, що дозволить суттєво зекономити зусилля та час. Візовий центр «GLOBUS» досконало виконає всі умови до Вашого вдалого працевлаштування в Ізраїлі.

Ми працюємо 14 років та маємо достатньо відгуків на форумах і блогах від наших клієнтів. ВЦ “GLOBUS” компанія, якій можна довіряти!