5 C
Kyiv
Середа, Вересень 26, 2018

Робота для чоловіків в Ізраїлі

Робота для чоловіків в Ізраїлі

Робота в Ізраїлі цими роками приваблює наших співвітчизників, і на те є багато причин. Є причина головна – достойна заробітна плата. Зараз українці за кордоном отримують, в середньому, близько 2400 дол./міс.

Робота в Ізраїлі для чоловіків є в першу чергу для робочих спеціальностей представників. Доволі легко працевлаштуватися також на посади, які не потребують кваліфікації. Високим попитом користуються вакансії доглядальниці, покоївки, санітарки, а також різноробочі в промисловості та на будівництві.

Економіка Ізраїлю гостро потребує заробітчан на робочі місця.

Сьогодні в Ізраїлі Globus пропонує:

  • Будівельники різних напрямів. Різноробочі на будівельні майданчики.
  • Покоївки. Прибиральниці. Офіціанти.
  • Санітари. Патронажні сестри. Доглядальниці.
  • Техніки. Зварювальники. Слюсарі. Механіки.
  • Перукарі. Садівники.

Середня мінімальна офіційна заробітна плата в Ізраїлі складає 2,4 тис. Дол.. Стільки отримують садівники та прибиральниці. Менша оплата у працівників супермаркетів, залежно від позмінної праці.

 

Спеціалісти у сфері будівництва можуть розраховувати на суму близько трьох тисяч доларів. Особливим попитом користуються електрики, муляри, штукатури, зварювальники,. Дефіцит представників будівничих спеціальностей став причиною угоди Ізраїлю з Україною про офіційне працевлаштування 20 000 кваліфікованих працівників в ізраїльському будівництві! За умовами договору українські спеціалісти зрівнюються з місцевими і отримують такі ж високі заробітні плати та соціальне забезпечення.

Незважаючи на це, знайти вакансію для себе самостійно дуже складно. Ви витратите багато часу і не матимете жодних гарантій. Значно простіше і надійніше скористатися послугами ВЦ Globus. Профільні менеджери допоможуть знайти вакансію для ВАС і юридично правильно оформити всі пов’язанні з цим документи, що дозволить суттєво зекономити зусилля та час. Візовий центр «GLOBUS» досконало виконає всі завдання до Вашого успішного працевлаштування в Ізраїлі.

Ми працюємо з 2003 року та маємо достатньо відгуків на блогах і форумах від наших клієнтів. ВЦ “GLOBUS” компанія, якій можна довіряти!