24.4 C
Kyiv
Середа, Вересень 19, 2018

Робочі візи в Ізраїль

Робота в Ізраїлі цими роками приваблює українських заробітчан, і на те є багато причин. Є причина головна – достойна заробітна плата. Зараз українці за кордоном отримують, в середньому, бл. Дві тисячі чотириста доларів у місяць.
Робота в Ізраїлі для українців є в першу чергу для спеціальностей представників робочих. Доволі легко працевлаштуватися також на посади, які не потребують кваліфікації. Високим попитом користуються вакансії санітарки, доглядальниці, покоївки, а також різноробочі в промисловості та на будівництві.
Економіка Ізраїлю має потребу в заробітчан на робочі місця.
Сьогодні в Ізраїлі ВЦ Globus надає:
• Різноробочі на будівельні майданчики. Будівельники різних напрямів.
• Покоївки. Прибиральниці. Офіціанти.
• Санітари. Патронажні сестри. Доглядальниці.
• Зварювальники. Слюсарі. Механіки. Техніки.
• Перукарі. Садівники.
Середня мінімальна зарплата офіційно в Ізраїлі складає дві тисячі чотириста доларів. Стільки отримують садівники та прибиральниці. Менша оплата у робітників супермаркетів, залежно від позмінної праці.

Спеціалісти у сфері будівництва можуть розраховувати на 2800-3200 доларів у місяць. Особливим попитом користуються штукатури, муляри, зварювальники, електрики,. Дефіцит представників робочих спеціальностей став причиною угоди Ізраїлю з Україною про офіційне працевлаштування бл. 20 тис. Українських спеціалістів в ізраїльському будівництві! За умовами договору українські спеціалісти зрівнюються з місцевими і отримують високооплачувану платню та соц. Пакет.
Незважаючи на це, знайти вакансію для себе самостійно дуже складно. Ви витратите достатньо зусиль і не матимете жодних гарантій. Значно надійніше і простіше скористатися послугами компанії по працевлаштуванню GLOBUS. Спеціалісти допоможуть знайти роботу Вашої мрії і юридично правильно оформити всі потрібні документи, що дозволить суттєво зекономити зусилля та час. Візовий центр «GLOBUS» якісно виконає всі пункти до Вашого успішного працевлаштування в Ізраїлі.
Ми працюємо 14 років та маємо достатньо відгуків на блогах і форумах від наших клієнтів. Візовий центр “GLOBUS” компанія, якій можна довіряти!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here