11.3 C
Kyiv
П’ятниця, Вересень 21, 2018

Работа в Ізраїлі

Робота в Ізраїлі цими роками приваблює все більше і більше українців, і на те є багато причин. Є головна причина – високо оплачувана робота. Зараз українці на заробітках отримують, в середньому, бл. 2400 доларів на місяць.
Робота в Ізраїлі для чоловіків є в першу чергу для спеціальностей робочих представників. Нескладно працевлаштуватися також на посади, які передбачають некваліфіковану працю. Високим попитом користуються вакансії доглядальниці, санітарки, покоївки, а також різноробочі на будівництві та в промисловості.
Економіка Ізраїлю має потребу в заробітчан на робочі місця.
Сьогодні в Ізраїлі популярні такі вакансії:
• Різноробочі на будівельні майданчики. Будівельники різних напрямів.
• Прибиральниці. Офіціанти. Покоївки.
• Патронажні сестри. Доглядальниці. Санітари.
• Слюсарі. Техніки. Зварювальники. Механіки.
• Перукарі. Садівники.
Середня мінімальна зарплата офіційно в Ізраїлі складає 2400 доларів. Стільки отримують садівники та прибиральниці. Менша оплата у працівників супермаркетів, залежно від позмінної праці.

Спеціалісти у галузі будівництва можуть розраховувати на 2800-3200 доларів у місяць. Особливим попитом користуються електрики, зварювальники, муляри, штукатури. Дефіцит представників будівничих спеціальностей став причиною угоди Ізраїлю з Україною про офіційне працевлаштування 20 000 кваліфікованих працівників в ізраїльському будівництві! За умовами договору наші співвітчизники зрівнюються з місцевими і отримують такі ж високі заробітні плати та повне забезпечення (соціальне).
Незважаючи на це, знайти вакансію для себе самостійно дуже складно. Ви витратите достатньо зусиль і не матимете жодних гарантій. Значно простіше і надійніше скористатися послугами ВЦ Globus. Профільні менеджери допоможуть знайти вакансію для ВАС і юридично правильно оформити всі пов’язанні з цим документи, що дозволить суттєво зекономити зусилля та час. Візовий центр «GLOBUS» досконало виконає всі пункти до Вашого вдалого працевлаштування в Ізраїлі.
Ми працюємо з 2003 року та маємо достатньо відгуків на блогах і форумах від наших клієнтів. ВЦ “Глобус” компанія, якій можна довіряти!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here