16 C
Kyiv
Неділя, Вересень 16, 2018

Работа в Ізраїлі відгуки

Робота в Ізраїлі на даний момент приваблює наших співвітчизників, і на те є багато причин. Головна причина є – достойна заробітна плата. Зараз українці на заробітках отримують, в середньому, бл. 2400 доларів на місяць.
Робота в Ізраїлі для сімейних пар є в першу чергу для спеціальностей представників робочих. Доволі легко працевлаштуватися також на посади, які передбачають некваліфіковану працю. Високим попитом користуються вакансії санітарки, покоївки, доглядальниці, а також різноробочі в промисловості та на будівництві.
Економіка Ізраїлю гостро потребує заробітчан на робочі місця.
Сьогодні в Ізраїлі популярні такі вакансії:
• Будівельники різних напрямів. Різноробочі на будівельні майданчики.
• Покоївки. Прибиральниці. Офіціанти.
• Патронажні сестри. Доглядальниці. Санітари.
• Техніки. Механіки. Слюсарі. Зварювальники.
• Садівники. Перукарі.
Середня мінімальна зарплата офіційно в Ізраїлі складає дві тисячі чотириста доларів. Стільки отримують прибиральниці та садівники. Менша оплата у персоналу супермаркетів, залежно від позмінної праці.

Спеціалісти у галузі будівництва можуть розраховувати на 3200 дол. Міс.. Особливим попитом користуються зварювальники, штукатури, муляри, електрики,. Дефіцит представників будівельних спеціальностей став причиною угоди Ізраїлю з Україною про офіційне працевлаштування бл. 20 тис. Українських спеціалістів в ізраїльському будівництві! За умовами договору українські спеціалісти зрівнюються з місцевими і отримують зарплати їхнього рівня та соціальне забезпечення.
Незважаючи на це, отримати роботу самостійно дуже складно. Ви витратите свої ресурси і не матимете жодних гарантій. Значно надійніше і простіше скористатися послугами нашої компанії. Наші менеджери допоможуть знайти вакансію для ВАС і юридично правильно оформити всі потрібні документи, що дозволить суттєво зекономити час та зусилля. Візовий центр «GLOBUS» професійно виконає всі завдання до Вашого успішного працевлаштування в Ізраїлі.
Ми працюємо вже більш як 14 років та маємо достатньо відгуків на форумах і блогах від наших клієнтів. ВЦ “Глобус” компанія, якій можна довіряти!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here