16.7 C
Kyiv
Середа, Вересень 19, 2018

Работа в Ізраїлі для українців

Робота в Ізраїлі цими роками приваблює українських заробітчан, і на те є багато причин. Є причина головна – високо оплачувана робота. Зараз українці за кордоном отримують, в середньому, бл. 2400 доларів на місяць.
Робота в Ізраїлі для українців є в першу чергу для робочих представників спеціальностей. Нескладно працевлаштуватися також на посади, які передбачають некваліфіковану працю. Високим попитом користуються вакансії санітарки, доглядальниці, покоївки, а також різноробочі на будівництві та в промисловості.
Економіка Ізраїлю гостро потребує заробітчан на робочі місця.
Сьогодні в Ізраїлі популярні такі вакансії:
• Різноробочі на будівельні майданчики. Будівельники різних напрямів.
• Прибиральниці. Покоївки. Офіціанти.
• Патронажні сестри. Доглядальниці. Санітари.
• Зварювальники. Техніки. Слюсарі. Механіки.
• Перукарі. Садівники.
Середня мінімальна заробітна плата офіційно в Ізраїлі складає 2,4 тис. Дол.. Стільки отримують садівники та прибиральниці. Менша оплата у робітників супермаркетів, залежно від позмінної праці.

Спеціалісти у сфері будівництва можуть розраховувати на 2800-3200 доларів у місяць. Особливим попитом користуються муляри, зварювальники, штукатури, електрики,. Дефіцит представників робочих спеціальностей став причиною угоди Ізраїлю з Україною про офіційне працевлаштування бл. 20 тис. Українських спеціалістів в ізраїльському будівництві! За умовами договору будівельники з України зрівнюються з місцевими і отримують зарплати їхнього рівня та повне забезпечення (соціальне).
Незважаючи на це, відшукати хороші вакансії самостійно дуже складно. Ви витратите достатньо зусиль і не матимете жодних гарантій. Значно простіше і надійніше скористатися послугами ВЦ Globus. Спеціалісти допоможуть знайти роботу Вашої мрії і юридично правильно оформити всі пов’язанні з цим документи, що дозволить суттєво зекономити зусилля та час. Візовий центр «GLOBUS» професійно виконає всі умови до Вашого успішного працевлаштування в Ізраїлі.
Ми працюємо вже більш як 14 років та маємо достатньо відгуків на форумах і блогах від наших клієнтів. ВЦ “GLOBUS” компанія, якій можна довіряти!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here