9.7 C
Kyiv
Середа, Вересень 19, 2018

Работа в Ізраїлі для українців 2015

Робота в Ізраїлі останнім часом приваблює все більше і більше українців, і на те є багато причин. Є головна причина – достойна заробітна плата. Зараз українці за кордоном отримують, в середньому, близько 2400 дол./міс.
Робота в Ізраїлі для сімейних пар є в першу чергу для представників спеціальностей робочих. Не складе труднощів працевлаштуватися також на посади, які передбачають некваліфіковану працю. Високим попитом користуються вакансії санітарки, покоївки, доглядальниці, а також різноробочі на будівництві та в промисловості.
Економіка Ізраїлю гостро потребує заробітчан на постійну роботу.
Сьогодні в Ізраїлі популярні такі вакансії:
• Різноробочі на будівельні майданчики. Будівельники різних напрямів.
• Покоївки. Офіціанти. Прибиральниці.
• Санітари. Патронажні сестри. Доглядальниці.
• Механіки. Слюсарі. Техніки. Зварювальники.
• Перукарі. Садівники.
Середня мінімальна зарплата офіційно в Ізраїлі складає 2400 доларів. Стільки отримують садівники та прибиральниці. Менша оплата у працівників супермаркетів, залежно від позмінної праці.

Спеціалісти у сфері будівництва можуть розраховувати на 3200 дол. Міс.. Особливим попитом користуються зварювальники, електрики, муляри, штукатури. Дефіцит представників робочих спеціальностей став причиною угоди Ізраїлю з Україною про офіційне працевлаштування бл. 20 тис. Українських спеціалістів в ізраїльському будівництві! За умовами договору українські спеціалісти зрівнюються з місцевими і отримують високооплачувану платню та повне забезпечення (соціальне).
Незважаючи на це, отримати роботу самостійно дуже складно. Ви витратите свої ресурси і не матимете жодних гарантій. Значно простіше і надійніше скористатися послугами компанії по працевлаштуванню GLOBUS. Профільні менеджери допоможуть знайти якісних роботодавців і юридично правильно оформити всі пов’язанні з цим документи, що дозволить суттєво зекономити зусилля та час. Візовий центр «GLOBUS» якісно виконає всі пункти до Вашого вдалого працевлаштування в Ізраїлі.
Ми працюємо 14 років та маємо достатньо відгуків на форумах і блогах від наших клієнтів. ВЦ “GLOBUS” компанія, якій можна довіряти!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here