5 C
Kyiv
П’ятниця, Жовтень 19, 2018

Присяга Румунії

Присяга Румунії

Тепер дедалі більше людей замислюються, яку точку призначення обрати для вищих заробітків. Багато хто міркує про переїзд в інші країни для тривалого проживання.

Тому останнім часом відчутною популярністю користується одержання іноземного громадянства. Здебільшого, це громадянство сусідніх країн, отже, громадянство ЄС.

Паспорт Європейського союзу – це реально широкі можливості для українця! Набуття європейського громадянства відкриває перед нами величезні перспективи не лише у ЄС, а й у решті світу. Це легкий перетин багатьох границь, відсутність потреби у оформленні віз, можливість довго бути у багатьох країнах.

Вкрай важливо, що власник паспорта країни ЄС має багато прав, про які ми лише мріємо. Це можливість просто піти на роботу у іноземній державі, маючи справді хорошу зарплату. Додатково це – всі позитиви соціального захисту, безпеки, інших благ громадян Європи. Так, паспорт ЄС допомагає бути дійсно рівним у Європі. Шлях до отримання європейського громадянства без перебільшень – непросто. Необхідно вільно орієнтуватися у законах, розуміти всі належні етапи з отримання громадянства ЄС, та строки перебігу цього процесу.

Аби офіційно розпочати отримання громадянства, багато українців користуються з послуги професіоналів. Подібна послуга передбачає не тільки допомогу в підготовці документів, а й фахові консультації, супровід та підготовку для присвоєння громадянства ЄС. Результатом роботи стає надання свідоцтва про отримане громадянство.

Найбільшу популярність нині показує румунське громадянство. Одержати паспорт Румунії дійсно не настільки легко, як відкрити візу. Процес надання румунського громадянства передбачає роботу з збором документів, 2 поїздки в консульські установи, приймання громадянства та оформлення паспорта Румунії. Зазвичай на все йде від 10 до 16 місяців. Громадянство Румунії – трудоємка і непроста програма. Тому важливо обрати собі обізнаного порадника. Фахові співробітники GLOBUS сформували оптимальний алгоритм, що допоможе найшвидше отримати паспорт Румунії. Співпрацюючи з GLOBUS, ви суттєво зменшите тривалість отримання європейського паспорта. Наш алгоритм не вимагає незапланованих розтрат, існує можливість оплати частинами. Крім того, саме з GLOBUS ви маєте право оформити громадянство ЄС для своїх дітей за спрощеною процедурою. Це справжня можливість для всієї сім’ї – квиток на перспективне життя. Паспорт Румунії зручніше за будь-яку візу, адже це – назавжди!

Наша компанія тривалих 15 років допомагає українцям пізнавати Європу. Ми щасливі, якщо станемо в нагоді Вам і Вашій сім’ї. Не гайте Ваш час – Європа чекає!