8.6 C
Kyiv
Субота, 4 Квітня, 2020

Робоча віза в Польщу

• робота в Польщі чекає на тебе •

Спеціальна пропозиція

ПІВРІЧНА ВІЗА + СТРАХОВКА + РОБОТА

3100 грн

☉ Термін виконання: 3-4 тижні.
Ціни діють з 24.02.2020.

ВСІ ВІЗОВІ ПОСЛУГИ ТУТ:

РІЧНА ВІЗА+страховка

☉ Термін виконання: 1-3 міс.

ПІВРІЧНА ВІЗА+страховка

☉ Термін виконання: 3-4 тижні

СЕЗОННА ВІЗА+страховка

☉ Термін виконання: 1-2 міс.

ЗАПРОШЕННЯ (РІЧНЕ)

☉ Термін виконання: 1-3 міс.

ЗАПРОШЕННЯ (ПІВРІЧНЕ)

☉ Термін виконання: 3-4 тижні

ЗАПРОШЕННЯ (СЕЗОННЕ)

☉ Термін виконання: 1-1,5 міс.

ОФІЦІЙНА ВАКАНСІЯ

☉ Термін виконання: 1-10 днів

АНКЕТА+СТРАХОВКА

☉ Термін виконання: 1-3 дні

ПЕРЕТИН КОРДОНУ

☉ Термін виконання: 1 день

ХОЧЕШ ОДРАЗУ РОБОТУ?

РОБОЧА ВІЗА В ПОЛЬЩУ – КЛЮЧ ДО РОБОТИ В ПОЛЬЩІ

Найбільше заробітчан і досі працюють в Польщі, де зарплати для українців значно вищі, ніж вдома. Менеджери GLOBUS допоможуть успішно відкрити польську робочу візу та знайти роботу в Польщі з гарантованою зарплатою.

Піврічна робоча віза 180/180
Насамперед, це національна робоча віза типу D, в народі – віза крайова, польська робоча віза. Її можна отримати на основі запрошення від польського роботодавця, згідно вимог законодавства Польщі.

Річна робоча віза (воєводська) 365/365
Найбільш довгострокова робоча віза воєводська робоча віза, робоча віза від воєводи. Воєводська віза діє впродовж року. Якщо запрошення підписане воєводою, відмови у візі зводяться до нуля, і це ще одна перевага такої візи.

Сезонна робоча віза 270/365
Це відносно новий тип робочої візи, що дає право перебувати і працювати у Польщі протягом 270 днів за рік. Позаяк більшість роботодавців надають українцям тривалі контракти для роботи в Польщі, такий документ стає дуже зручним для нас. Тривала робота в Польщі дає шанс оформити карту побиту для постійного перебування в країні.

Скільки коштує польська робоча віза
Розцінки на оформлення робочої візи в Польщу дуже відрізняються одна від одної. Ми пропонуємо дійсно обґрунтовані ціни на візову підтримку – вони залежать від обсягу послуг, яких Ви потребуєте.
У нас найширший вибір візових послуг – від заповнення вашої візової анкети для подачі на візу, допомоги в отриманні запрошення від роботодавця, до оформлення всіх видів робочих віз, страховки і головне – офіційної роботи в Польщі з нашої бази вакансій.

GLOBUS надає не просто якісний візовий сервіс, а реальний шлях до офіційної роботи в Польщі, у перевіреного роботодавця та з попередньо оголошеною зарплатою.