Globus 2003
globus.visa.2003@gmail.com 38-067-670-0441
Січових Стрільців, 37-41, офіс 400
м.Київ

Візовий центр

logo

Паспорт ЄС
Румунський паспорт

Отримуй

Румунський
ПАСПОРТ

стань громадянином ЄС офіційно

Паспорт ЄС


на відстані одного
ДЗВІНКА

Як отримати паспорт ЄС офіційно

румунський паспорт

Паспорт ЄС (він же румунський паспорт) - ваша можливість набуття європейського громадянства на офіційних підставах!

GLOBUS створив доступний і надійний алгоритм отримання паспорту Румунії для українців.

Ми створили для вас оптимізований процес набуття громадянства ЄС і отримання паспорту ЄС, що дозволить якнайшвидше пройти всі етапи офіційного набуття громадянства. Звернувшись у GLOBUS, ви зможете максимально швидко і надійно одержати ваш паспорт ЄС на ваші особисті дані без потреби щось змінювати.

Поки інші витрачають купу часу і грошей на візи й інші документи, ваш румунський паспорт уже "працюватиме на вас".

офіційно

Офіційно

прозоро

Прозоро

доступно

Доступно

довічно

ДОВІЧНО

СКІЛЬКИ КОШТУЄ ПАСПОРТ ЄС

Пакет
"Standart"

стандарт

1650 €

Безкоштовна серія консультацій

Пакет
"Full"

повний

1800 €

Повний набір послуг 
із супроводом

Пакет
"Family"

сімейний

3300 €

Дуже зручно для подружжя з дітьми до 17 років

Чому українці обирають
румунський паспорт з GLOBUS

договір

Працюємо за договором

Договір з нами - ваша запорука отримання усіх замовлених послуг, наше зобов'язання перед вами і чітка "дорожня карта" до вашої мрії - отримати румунський паспорт.
Надійність - це перша ознака якості!

стан
Дбаємо про Ваш спокій

Ми знаємо, як важливо для вас бути поінформованим про оформлення паспорту ЄС на кожній його стадії. Тому ваш особистий менеджер регулярно інформує вас про стан справи. 

 
профі

Для Вас працюють профі

Особистий менеджер напряму "румунський паспорт" опрацьовує кожну справу індивідуалізовано. Кожен крок до отримання Вами паспорта Румунії розраховано спеціально для Вас.
Це економить Ваш час та робить результат максимально якісним.

досвід

Працюємо з 2003 року!

За 14 років роботи GLOBUS зробив можливим виїзд за кордон тисяч клієнтів. Ми відкриваємо нові і нові можливості подорожувати світом без перешкод. І сьогодні отримати паспорт Румунії є однією з найкращих можливостей!

5 кроків, щоб отримати паспорт ЄС

крок 1

№1
Підписання угоди

крок 2

№2
Оформлення документів

крок 3

№3
Подача документів
у супроводі нашого юриста

крок 4

№4
Складання присяги

крок 5

№5
Отримання Ваших документів

готово

Готово!
Паспорт ЄС - Ваш!

ДОКУМЕНТИ НА РУМУНСЬКИЙ ПАСПОРТ

документи

Ваш закордонний паспорт

документи

Ваше свідоцтво про народження

документи

Ваше свідоцтво про одруження

документи

Свідоцтва народження Ваших дітей (віком до 17 років)

документи

Свідоцтва про народження Ваших батьків

документи

Свідоцтво про укладення шлюбу Ваших батьків

документи

Свідоцтва про народження баби і діда по лінії одного з батьків

документи

Свідоцтво про шлюб діда і баби по тій же родинній лінії

 ПАСПОРТ ЄС - ЦЕ БЕЗПЕРЕЧНО ВИГОДИ: 
договір

Договір = ваша впевненість

У договорі ми чітко вказуємо весь перелік замовлених послуг і наших зобов'язань перед клєінтом. Це дає вам впевненість і чітке розуміння, який шлях ми пройдемо поряд з вами,
щоб отримати паспорт ЄС

150 країн

150 країн – відкрито

Громадяни ЄС можуть не тільки вільно пересуватися Шенген-зоною: для них відкриті США, Канада, Австралія, Великобританія та інші країни світу. Подорожуйте!

досвід

GLOBUS = багаторічний досвід

Стаж GLOBUS у нашій сфері
14 років! Це роки розвитку, зростання і нових можливостей для клієнтів.
Навідміну від "фірм на папері", ми поруч з вами ще з 2003-го. Наше завдання - відкривати Вам світ без перешкод. Румунський паспорт з нами це надійно!

робота з паспортом

Робота з паспортом ЄС

Румунський паспорт відкриває для вас право на працю у країнах Євросоюзу! До того ж, паспорт Румунії - це можливості працевлаштування в інших успішних країнах, і вільні подорожі.

моніторинг

Моніторинг вашої справи

Відомо, що отримати паспорт Румунії за тиждень неможливо! Але з нашим сервісом ви не відчуєте тривалого очікування: ваш особистий менеджер триматиме вас у курсі перебігу вашої справи на шляху до отримання румунського паспорта.

медицина

Медицина. Освіта дітей!

Отримати паспорт ЄС означає отримати усі привілеї соціальної підтримки по-європейськи. Все це - для вас і вашої сім'ї! Маючи румунський паспорт, вашим дітям доступна європейська освіта БЕЗКОШТОВНО!

офіційно

Все офіційно!

Пам'ятайте: купити паспорт ЄС неможливо! Ми допомагаємо Вам його отримати, як вимагає законодавство. Ви отримаєте реальний паспорт Румунії від офіційної румунської установи. 
Ваш румунський паспорт на власне ім'я - тільки це є офіційним громадянством.

дітям безкоштовно

Дітям БЕЗКОШТОВНО!

Отримуючи румунський паспорт, тобто Ваше європейське громадянство, GLOBUS пропонує оформити паспорт Румунії і вашим дітям до 17 років.
У нас це БЕЗОПЛАТНО!

Паспорт ЄС - це вам не віза. Це назавжди!

Як отримати паспорт ЄС

Важко заперечити, що на сьогодні практично кожний в нашій країні замислювався над можливістю отримати паспорт ЄС. Для когось європейське громадянство виглядає заманливою мрією, у той час як інші вже добре знають, що це – реальна мета.

На цьому сайті ви можете побачити низку явних переваг, які надає, приміром, румунський паспорт. Отримати такий паспорт для українців є реальною можливістю. Як одержати такий паспорт Румунії офіційно, знає далеко не кожен.

Наш проект Паспорт ЄС, який пропонує сьогодні візовий центр GLOBUS, орієнтований на можливість одержання румунського паспорта, якому передують всі, зазначені у чинному законодавстві, кроки до набуття громадянства європейської країни громадянином України, підтвердженням чого буде паспорт Румунії.
Отримання румунського паспорта триває досить немало часу. Тому щоб зважитися на цей крок, потрібно мати чітку і зрозумілу інформацію про процес отримання паспорту Румунії

паспорт єс

Ми забезпечуємо Вам фаховий супровід, інформаційну та юридичну підтримку в процесі отримання вашого паспорта ЄС. Ви отримуєте наші послуги від початку підготовки документів, і до отримання на руки свідчення про ваше європейське громадянство – паспорта Румунії.

Нагадуємо – ми в GLOBUS добре знаємо, який шлях до громадянства ЄС водночас офіційний, і максимально полегшений. У нашого менеджера в столі – розроблена ваша «дорожня карта» від першої зустрічі до дня отримання паспорта в Румунії.

Варто знати! В пошуках відповіді на питання «як оформити румунський паспорт» Вам точно траплялися оголошення типу: «румунський паспорт за місяць», «купити паспорт ЄС», «паспорт Румунії швидко» та інші. Оголошення такого типу ведуть не далі, ніж до проблем. Адже такий документ буде однозначно нелегальним, відсутнім у інформаційних системах Європи, а ще стане загрозою для вас. У цілях вашої безпеки рекомендуємо не шукати, скільки коштує румунський паспорт, або намагатися купити готовий паспорт ЄС. Це дійсно небезпечно.

Щоб пройти шлях до вашого румунського паспорту і отримати офіційне громадянство ЄС, ми допоможемо Вам якнайшвидше пройти всі кроки. Призначений вам особистий менеджер виконає всі необхідні задачі і підготує все для успішних візитів у консульські установи та належного оформлення документів. Ми надаємо можливість за спрощеною процедурою отримати паспорт Румунії для вашого чоловіка або дружини. А якщо у Вас є діти віком до 17 років на час звернення, ви маєте можливість оформлення паспортів ЄС для них БЕЗОПЛАТНО!

GLOBUS вже чотирнадцять років сприяє українцям в їх бажанні відкривати світ. Нас рекомендують близьким, нам довіряють. За нас говорить досвід і професіоналізм. Долучайтесь до тих, для кого відкритий світ!

Відгуки наших клієнтів

Що кажуть наші клієнти

Роксолана

Отримала візу у Великобританію, адже давно про це мріяла. Хоча всі кажуть, що це складно та, майже, не можливо. У ВЦ “GLOBUS” мені тут все допомогли, оформили документи і надали всю належну інформацію. Отже, віза в мене на руках. Всім раджу звертатися у ВЦ “GLOBUS”.

Віталій

Привет всем. Хотел поблагодарить ВЦ «Глобус» за помощь в открытии визы американской. Очень быстро среагированно, оперативно, очень рад, спасибо большое. Вот моя виза на 10 лет. Вообще супер. Всем работникам ВЦ «Глобус» огромнейшее Спасибо. Всем девочкам, менеджерам за поддержку и за понимание спасибо большое. Привет с Одессы.

Стефанія-Марія

Я з чоловіком дуже давно планували виїзд за кордон, але ми ніяк не могли на це наважитися через напружений робочий графік роботи, тобто, в нас не було часу на оформлення документів та віз. На щастя знайомі порекомендували нам ВЦ «Глобус». І от, як бачите, без жодного часу та зусиль візи вже в наших руках. Окрема подяка менеджерам та операторам центру за привітність, оперативну роботу та сумлінне її виконання. Дуже дякуємо, будемо рекомендувати вас своїм друзям.

Василь

Хочу подякувати фірмі "GLOBUS" за допомогу у відкритті візи в Америку.

Марія

Я раніше думала що в таку країну, як Англія відкрити візу неможливо. Це не зовсім не так. З ВЦ “GLOBUS” все можливо і не тільки в Англію. Я дуже рада що я їду в Лондон. Я давно хотіла відвідати Лондон. Ну і тепер я збираю чемодан а віза в мене в руках.

Марія

Дуже дякую компанії "GLOBUS" за те що відкрили мені візу на Канаду

Галина

Дякую фірмі “GLOBUS”, що відкрила мені візу в Америку.

Василь та Анастасія

Дякуємо ВЦ “GLOBUS” за те, що відкрили швидко візу. Все дуже якісно, комфортно і ми дуже задоволені. Дякуємо Вам.

Контакти

КИЇВ, вул. Січових Стрільців 37-41, офіс 400

Львів, вул. Газова, 36/2, офіс 1
Тернопіль, вул. Руська, 17а

Вверх