7 C
Kyiv
Понеділок, Вересень 17, 2018

Паспорт ЄС ціна

Паспорт ЄС ціна

Нині все більше наших співвітчизників замислюються, яку державу обрати для кращих заробітків. Багато хто мріє про виїзд в інші країни для постійного проживання.

Тому останнім часом значною популярністю користується отримання іноземного громадянства. Переважно це громадянство сусідніх країн, часто громадянство ЄС.

Паспорт ЄС – це справді широкі можливості для українця! Отримання європейського громадянства відкриває перед паспорта ЄС величезні шанси не тільки у Європі, а й у решті світу. Це безпроблемний перетин багатьох кордонів, відсутність потреби у відкритті віз, можливість довше бути у багатьох країнах.

Дуже важливо, що громадянин країни ЄС має багато прав, про які ми лише мріємо. Це можливість просто працевлаштуватися у іноземній державі, заробляти порівняно хорошу зарплату. До того ж, це – всі плюси соціальних гарантій, безпеки, звичних благ громадянства Європи. Так, паспорт ЄС дає змогу почуватися дійсно рівним за кордоном. Шлях до отримання європейського громадянства без перебільшень – непросто. Слід вільно орієнтуватися у законах, знати всі необхідні кроки з набуття громадянства ЄС, та терміни перебігу цього процесу.

Для того, щоб офіційно запустити отримання громадянства, більшість українців залучають послуги обізнаних компаній. Така допомога передбачає не тільки допомогу в підготовці документів, а й фахові консультації, супровід та інформування для присвоєння паспорта ЄС. Результатом роботи стає оформлення документів про отримане громадянство.

Найбільшу популярність зараз має румунське громадянство. Одержати паспорт Румунії далеко не так просто, як оформити візу. Процедура надання громадянства Румунії передбачає роботу з пакетом документів, 2 візити в консульські установи, приймання громадянства та оформлення паспорта Румунії. Переважно на все потрібно від 10 до 16 місяців. Громадянство Румунії – трудоємка і багатопланова процедура. Через це важливо обрати собі досвідченого порадника. Профільні менеджери GLOBUS створили чіткий алгоритм, як належно отримати Ваш паспорт ЄС. Розпочавши роботу з GLOBUS, ви вигідно зменшите тривалість отримання румунського паспорта. Цей процес не передбачає зайвих витрат, є опцію виплат частинами. Крім того, саме з GLOBUS ви одержите право подати на паспорт ЄС для неповнолітніх дітей за спрощеною процедурою. Крута доступна можливість для всієї родини – шанс на європейське життя. Громадянство ЄС зручніше за найкращу візу, бо це – постійне!

Наша компанія вже п’ятнадцять років знаходить можливості людям пізнавати Європу. Ми щасливі, якщо станемо в нагоді Вам і Вашій сім’ї. Не марнуйте Ваш час – Європа так близько!